Kostarika z Prahy za 8303 Kč
14.6.2018

Kostarika z Prahy

8303

O této nabídce

Vydej se na cestu do středoamerické Kostariky, země s největší druhovou pestrostí rostlin a živočichů na světě, kde můžeš pozorovat mimo jiné i roztomilé lenochody. V Kostarice najdeš mnoho nádherných národních parků, můžeš vyšplhat na činnou sopku s doutnajícím kráterem a během pár hodin zvládnout koupání jak na pobřeží Pacifiku, tak na plážích Karibiku. Cestu si můžeš zpestřit výletem do Panamy, země nejen s největším průplavem na světě, ale také s krásnou přírodou a plážemi s jemným bílým pískem.

Letenky z Prahy do Kostariky v průběhu září a října teď díky svělé nabídce Condoru pořídíš jen za 9.177 Kč. Pokud jsi trochu šílenec a chceš si zaletět jen na 4 denní výlet, pořídíš letenky dokonce jen za 8.303 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes stránky Condoru
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Dostupnost: nejlevněji září a říjen 2018
  • Termíny:
    • 3. – 18.10. za 9.177 Kč
    • 14. – 18.10. za 8.303 Kč​​​​​​​
    • další termíny jen o pár stovek dráž

Ubytování

Ubytování v celé Kostarice si můžeš snadno zarezervovat na osvědčeném bookingu.

Víza

Pro pobyty kratší než 90 dnů čeští občané nepotřebují vízum.

Počasí

V Kostarice v průběhu října pomalu končí období deštů. Srážky jsou zde ale během celého roku rozvrženy velmi rovnoměrně, když v nejméně deštivém měsíci (únoru) spadne v průměru 119 mm srážek a v nejdeštivějším červenci 154 mm. Dešti se tedy nejspíš nevyhnete, ale nemusíte mít strach, že byste kvůli němu nevylezli z hotelu. V září a říjnu je s Kostarice příjemných 28°C a teplota vody je okolo 26°C.

Jak do Panamy

Jízdenky do Kostariky do Panamy si můžeš koupit za pár stovek s pohodlným Ticabusem.

Náhled letenky z Prahy do San José za 9.177 Kč

Kostarika z Prahy za 8303 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)