Kostarika – San José – Delta Airlines – 13 323 Kč
25.3.2013

Kostarika – San José – Delta Airlines – 13 323 Kč

O této nabídce

Návštěva střední Ameriky nemusí vyjít vůbec draho, pokud využijete aktuální nabídku Delta. Zpáteční letenku z Mnichova do San José pořídíte za 13 323 Kč. Příkladem může být odlet 17. dubna s návratem 24. dubna, tuto letenku naleznete v našem vyhledávači letenek. Letenky jsou dostupné do konce června a dále od 23. září do 14. prosince s maximální dobou pobytu jeden měsíc. Rezervace je nutné udělat do 26. března.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San José{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)