Košice – Regiojet – 504 Kč
2.10.2014

Košice - Regiojet

O této nabídce

Potom, co nastoupila konkurence na železniční trať z Prahy do Ostravy, pokračuje konkurenční boj o spoje na Slovensko a s ním i příjemné zlevnění cen. Regiojet začíná jezdit z Prahy do Košic, přičemž nejlevnější zpáteční jízdenku pořídíte už za 504 Kč – ve srovnání s ČD je to zlevnění o téměř 60 % (nejlevnější jízdenka s ČD stála 1232 Kč).

Příkladem může být prodloužený víkend (včetně státního svátku) 24. října s návratem 28. října.

[singlepic id=194 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Košicích

Na příkladové datum bychom volili tento velmi slušný hotel,  alternativně nejlevněji tento velmi jednoduchý hostel za 282 Kč/os/noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“d45f0e79″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kosice, Slovakia{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)