Košice – ČSA – 2 490 Kč
11.6.2013

Košice – ČSA – 2 490 Kč

O této nabídce

České aerolinky nabízejí na mnoho termínů od září do půlky listopadu letenky z Prahy do Košic za 2490 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 8. listopadu s návratem 11. listopadu. Doba pobytu v destinaci je min. 3 dny. Letenky rezervujte nejlevněji přes stránky dopravce.

Ubytování v centru Košic

Kvalitní ubytování (hodnocení 9/10) doporučujeme v centru v této rezidenci.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Košice{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)