Kos + Milán – Ryanair – 989 Kč
7.3.2013

Kos + Milán – Ryanair – 989 Kč

O této nabídce

Pro dobrodružné povahy tady máme dnes letenky s Ryanairem do Řecka a Milána dohromady za 989 Kč. Konkrétně se jedná o let z Krakowa na řecký ostrov Kos, odtud po 3 dnech do Milána, kde budete 2 dny. Z Milána potom znovu se stejnou společností návrat do Bratislavy.

Letenky můžete rezervovat následovně:

Krakow – Kos – 17.4.
Kos – Milano Bergamo – 20.4
Milano Bergamo – 22.4.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kos, Greece{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)