Korsika o letních prázdninách z Berlína za 1 745 Kč
16.11.2018

Korsika o letních prázdninách z Berlína

1745

O této nabídce

Britský nízkonákladový dopravce Easyjet nelení a již zveřejnil i letní letový řád na sezonu 2019. Jednou z linek, která je provozována skutečně jen sezonně, je ta z Berlína Schönefeldu do korsické Bastie. Typické oranžové letouny tuto trasu brázdí každoročně jen od června do konce letních prázdnin s frekvencí dvou letů týdně. U Easyjetu navíc skutečně platí, že se vyplatí letenky kupovat s dostatečným předstihem, neboť s blížícím se termínem odletu cena většinou roste. Přihlédneme-li pak k faktu, že sezona letů z Berlína do rodiště Napoleona trvá skutečně jen krátce, tak v tom máme jasno. Koho láká dobrodružství na Korsice v příští roce, ten by měl o aktuální nabídce rozhodně minimálně dlouze přemýšlet! Zpáteční letenky z Berlína do Bastie pořídíte třeba v termínu od 19. do 26 srpna za 1 745 Kč.

Francouzský ostrov Korsika je vyhledávanou destinací zejména pro milovníky horských treků. Korsické Alpy jsou doslova protkány nespočtem značených tras, a tím pádem i rájem pro vyznavače trekingu. Tou nejznámější je bezpochyby Grande Randonnée 20 aka GR20 – nějakých 180 km dlouhá a jedna z nejkrásnějších a zároveň i nejobtížnějších turistických stezek na světě. Pokud se vydáte právě na tento trek, pak se vám zcela jistě bude hodit i odbavené zavazadlo. To si dokoupíte ve třetím kroku rezervace za 663 Kč/ks/směr a limit 15 kg by měl být vzhledem plánovaným aktivitám dostatečný (ponesete ho na zádech po celou dobu). Po absolvování takového vydatného treku si jistě na pár dní užijete i pobyt na krásných písčitých plážích, které lemují zejména východní pobřeží ostrova.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
  • ​​​​​​​odbavené á 15 kg: za příplatek 663 Kč/ks/směr
 • Dostupnost: červen – srpen 2019
 • Termíny:
  • 4. – 15. 7. za 3 083 Kč
  • 25. 7. – 1. 8. za 2 361 Kč
  • 1. – 8. 8. za 1 968 Kč
  • 5. – 29. 8. za 1 968 Kč
  • 19. – 26. 8. za 1 745 Kč

  • ​​​​​​​
 • Tip: Uvedené ceny s dopravcem easyJet platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce).

Ubytování

Na rezervaci ubytování máte ještě dostatek času. Pokud byste však raději měli jistého vrabce v hrsti, tak rozhodně doporučujeme bookovat jen ta bydla s možností bezplatného zrušení. Nabídku ubytovacích zařízení naleznete na klasických Hotels.com a Bookingu. Vezmete-li si s sebou stan, tak se vám otevře i možnost využít místních kempů.

Jak do Berlína

Do Berlína vás zelené autokary Flixbusu či jejich žlutý konkurent v podobě Regiojetu. Jízdenky letiště Schönefeld vás vyjdou na 549 Kč/směr. Zatímco za jízdenku do centra města zaplatíte 390 Kč. Případně můžete využít i vlakového spojení Českých drah.

Náhled letenky z Berlína na Korsiku za 1 745 Kč/os. (při nákupu alespoň 2 ks letenek)

Korsika o letních prázdninách z Berlína za 1 745 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)