Korfu z okolních letišť už za 1372 Kč
28.1.2016

Corfu z okolních letišť

O této nabídce

Korfu je čím dál oblíbenější řecký ostrov, a to zejména díky tomu, že nabízí daleko víc než jenom moře a pláže. Korfu je nejzelenějším a možná nejkrásnějším řeckým ostrovem, a proto se mu přezdívá „smaragdový ostrov“. Ačkoliv tento ostrov není příliš velký, má bohatou historii a ani milovníci památek nepřijdou zkrátka. Právě sem nyní můžete koupit letenky z okolních letišť, konkrétně z Budapešti (BUD), Bratislavy (BTS) a Mnichova (MUC) už za cenu 1372 Kč, například 12. 5. – 19. 5. s odletem z Budapešti. Nejlevnější termíny jsou přibližně v polovině května, ale i v letním období je možné sehnat letenky pod 2 tis. Kč.

[highlightbg]

  • Odlety z Budapešti – od 1372 Kč – Vyhledej
  • Odlety z Bratislavy – od 2042 Kč – Vyhledej
  • Odlety z Mnichova – od 1891 Kč – Vyhledej

Lety jsou buď s aerolinkou Ryanair nebo v případě odletu z Mnichova poletíte s Condorem.

[/highlightbg]

Kde bydlet na Corfu?

Na příkladový květnový termín bychom bydleli ve Ville Anneta, která vychází na perfektních 218 Kč/os/noc! Ubytování si rovněž můžete porovnat přes Trivago.

Půjčení auta

Ideálním a pohodlným způsobem, jak procestovat tento ostrov, je půjčení si automobilu přímo na letišti. Mrkněte do naší autopůjčovny, půjčení auta na týden vychází na perfektních 2995 Kč.

 


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jakub

Zdravím, máte prosím nějakou zkušenost kolik přepravce chce za zavazadlo (jízdní kolo) do 10kg?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)