Korfu z okolních letišť už za 1372 Kč
28.1.2016

Corfu z okolních letišť

O této nabídce

Korfu je čím dál oblíbenější řecký ostrov, a to zejména díky tomu, že nabízí daleko víc než jenom moře a pláže. Korfu je nejzelenějším a možná nejkrásnějším řeckým ostrovem, a proto se mu přezdívá „smaragdový ostrov“. Ačkoliv tento ostrov není příliš velký, má bohatou historii a ani milovníci památek nepřijdou zkrátka. Právě sem nyní můžete koupit letenky z okolních letišť, konkrétně z Budapešti (BUD), Bratislavy (BTS) a Mnichova (MUC) už za cenu 1372 Kč, například 12. 5. – 19. 5. s odletem z Budapešti. Nejlevnější termíny jsou přibližně v polovině května, ale i v letním období je možné sehnat letenky pod 2 tis. Kč.

[highlightbg]

  • Odlety z Budapešti – od 1372 Kč – Vyhledej
  • Odlety z Bratislavy – od 2042 Kč – Vyhledej
  • Odlety z Mnichova – od 1891 Kč – Vyhledej

Lety jsou buď s aerolinkou Ryanair nebo v případě odletu z Mnichova poletíte s Condorem.

[/highlightbg]

Kde bydlet na Corfu?

Na příkladový květnový termín bychom bydleli ve Ville Anneta, která vychází na perfektních 218 Kč/os/noc! Ubytování si rovněž můžete porovnat přes Trivago.

Půjčení auta

Ideálním a pohodlným způsobem, jak procestovat tento ostrov, je půjčení si automobilu přímo na letišti. Mrkněte do naší autopůjčovny, půjčení auta na týden vychází na perfektních 2995 Kč.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)