Korfu z Bratislavy za 513 Kč
14.3.2019

Korfu z Bratislavy

513

O této nabídce

Ceny letenek z blízkého okolí na řecké ostrovy se během jarních měsíců pohybují ve velmi příznivých cenových hladinách. Ty aktuálně nejlevnější pořídíte na lince Ryanairu z Bratislavy na Korfu. Zpáteční letenky vás během několika dubnových termínů vyjdou na až téměř neuvěřitelných 513 Kč. Další termínové kombinace během května se pohybují mezi 1 a 2 tisícovkami korun, což je stále velká paráda. Linka je operována 1x týdně(vždy v úterý), takže záleží prakticky jen na vás, který týdenní turnus si během jara vyberete. Lákavě vypadá především ten v první půlce května, kdy využijete i jeden státní svátek…

Dle mnohých nejzelenější z řeckých ostrovů – Kerkyra vám bude možná povědomějším pod svým druhým názvem Korfu. Tento nevelký ostrov ležící v Ionském moři východně od řecké pevniny vás během dubna a května přivítá především vegetací v jarním rozpuku a nádhernými přírodními scenériemi nejen na divokém pobřeží. Jelikož teploty moře ke koupačce ještě zcela svádět nebudou, tak jsou to termíny vhodné spíše pro sportovní nadšence a vyznavače pěší turistiky, kteří by se měli vydat po žlutých značkách alespoň na část známého Corfu Trailu (220 km dlouhé stezky napříč ostrovem).

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben & květen 2019
 • Termíny:
  • 2. – 9. 4. za 513 Kč
  • 9. – 16. 4. za 513 Kč
  • 23. – 30. 4. za 513 Kč
  • 7. – 14. 5. za 1 087 Kč
  • 14. – 21. 5. za 1 508 Kč
  • 21. – 28. 5. za 1 087 Kč
  • 28. 5. – 4. 6. za 1 773 Kč

Ubytování

Během jarních měsíců, které lze na Korfu ještě považovat za předsezónní, seženete ubytko za poměrně příznivé ceny. My bychom si bookli tento pohodový apartmán za 296 Kč/os./noc anebo toto studio s fantastickým hodnocením za 372 Kč/os./noc. Ranec dalších možností, kde složit hlavu, po celém ostrově zaručeně seženete na Bookingu a Hotels.com.

Autopůjčovna

Určitě by byla škoda strávit celý týden jen na jednom místě a mít tak dovču lehce stereotypní. Půjčte si auťák a projeďte celý ostrov. Každý den nová pláž, sever nebo jih, každému podle chuti. S vlastní károu se dovolená plánuje hnedka lépe, proto mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 513 Kč

Korfu z Bratislavy za 513 Kč

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)