Korfu z Bratislavy za 1 466 Kč
24.8.2017

Korfu z Bratislavy

O této nabídce

Zaleťte si na začátku podzimu na oblíbený řecký ostrov Korfu, kam nabízí letenky irská lowcostová společnost Ryanair z nedaleké Bratislavy za 1 466 Kč. Tento nejzelenější z řeckých ostrovů, kterému se taktéž říká Kerkyra, je omýván vodami Jónského moře. To Vám i na začátku října dává možnost užít si vodních radovánek, jelikož teplota vody se v této době standardně pohybuje nad hranicí 22°C. Koho by plážové lenošení nechávalo chladným a raději preferuje aktivnější dovolenou, tak by se měl podívat na známý Corfu Trail, který slibuje 222 km dlouhou procházku zdejší krajinou.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího o rozměrech 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: září a říjen 2017
 • Termíny:
  • 29. 9. – 6. 10. za 2 662 Kč
  • 6. – 13. 10. za 1 466 Kč
  • 13. – 20. 10. za 1 644 Kč
  • 20. – 27. 10. za 1 503 Kč

Ubytování

Nejlepší nabídky ubytka hledejte jako vždy na stránkách osvědčeného Bookingu nebo zkuste využít i služby srovnavače Trivago. Alternativně se lze podívat i na možnost spát v apartmánu u někoho z lokálů, kteří své nabídky kumulují na serveru AirBnB.

My bychom si minimálně pro začátek dovolené vybrali toto pěkné a skvelě hodnocené studio za 353 Kč/os./noc. Další pěkná možnost je tento apartmán kousek od pláže za 392 Kč/os./noc, který je dnes zlevněn o 59 %.

Autopůjčovna

Určitě by byla škoda válet se celý týden pouze na jedné pláži a mít tak dovču lehce stereotypní. Půjčte si auťák a projeďte celý ostrov. Každý den nová pláž, sever nebo jih, každému podle chuti. S vlastní károu se dovolená plánuje hnedka lépe, proto mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Bratislavy

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Ceny za čtyřhodinovou jízdu začínají na 225 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak počítejte s cenami od 145 Kč/směr. Jelikož je odlet naplánován na 13.00, tak Vám zcela postačí jet prvním ranním spojem.

Vlakové spojení, které bude jistě pohodlnější, nabízejí i České dráhy a při včasném nákupu Vás jízdné nevyjde o moc dráže než bus.

Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 1 466 Kč

Korfu z Bratislavy za 1 466 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)