Korfu – Řecko – 1048 Kč
19.5.2013

Korfu – Řecko – 1048 Kč

O této nabídce

Ryanair nyní nabízí na červen hned v několika termínech velice levné letenky na Korfu, a to buď z německého Frankfurt – Hahnu nebo z Budapešti.

Odlet z Frankfurt – Hahn – cena 1048 Kč

Možné termíny: 4. – 11.6., 11. – 18.6., 18. – 25.6.

Jak se dostat na letiště: Jednoznačně nejpohodlnější a nejspíš také nejlevnější variantou je cesta autem. Autobusem stojí cesta od 500 – 1000 Kč v jednom směru a potom je ještě nutné dostat se na letiště, které je od města poměrně dost vzdálené. Kompletní informace naleznete v našich informacích o letištích.

Odlet z Budapešti – 2043 Kč

Možný termín: 7.6. – 15.6.

Letenky je třeba rezervovat následujícím způsobem:
Bupadešť – Brusel Charleroi – 7.6. (Wizzair)
Brusel – Korfu – 7.6. (Ryanair)

Korfu – Budapešť – 15.6. (Wizzair)

Jak se dostat na letiště:
Do Budapešti je spojení velice dobré a poměrně levné. Z Prahy je možné využít linek Student Agency, Eurolines nebo Orangeways.

Ubytování:
Ubytování je na Korfu extrémně levné a dá se pořídit i okolo 150 Kč na os. a noc. Apartmán s hodnocením 9,4 na bookingu kousek od pláže potom vyjde přibližně na 250 Kč na os. a noc.

Korfu je zároveň jeden z největších řeckých ostrovů, kde je rozhodně co vidět. Pokud nechcete jenom ležet na pláži, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Corfu{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)