Korfu a Milán nebo Brémy za 1625 Kč
15.7.2015

Korfu a Milán nebo Brémy

O této nabídce

Jestliže byste rádi vyrazili levně k moři a nejste vázáni na letní prázdniny, co třeba vyrazit na dovolenou až první nebo druhý týden v září a ušetřit za letenky a ubytování? 🙂 Příkladem mohou být letenky z Budapešti (BUD) na Korfu (CFU) s návratem do Prahy (PRG) už za 1625 Kč, přičemž cestou zpátky se můžete krátce zastavit v Brémách (BRE) nebo třeba zaskočit se podívat na EXPO v Miláně (BGY). Na tuto cenu se dostanete v případě, že jste členy Wizzair Discount Clubu, ale i bez členství můžete letenky pořídit za necelé 2 tis. Kč. O tom, jak se stát členem Wizzair Discount Clubu a o jeho výhodách se dočtete zde. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.
[highlightbg]

Příklady rezervace

Korfu + Milán – 1625 Kč

  • 9. / 13.9. Budapešť – Kofru – Wizzair
  • 15./19.9. Kofru – Milán – Ryanair
  • 16./21.9. Milán – Praha – Wizzair

Korfu + Brémy – 1673 Kč

  • 2.9. Budapešť – Korfu – Wizzair
  • 6.9. Korfu – Brémy – Ryanair
  • 8.9. Brémy – Praha – Ryanair

Návrat je možný také do Bratislavy nebo zpátky do Budapešti, a to s přestupy v Miláně nebo Aténách.
[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Korfu v současné době není nijak drahé, když za hezký apartmán přímo u moře zaplatíte jen 250 Kč za os. a noc. Využít můžete i tuto novinku – 2* hotel přímo na pláži se snídaní také za 250 Kč za os. a noc.

Kolem ostrova

Korfu je prý možná nejhezčí řecký ostrov, který nabízí nádherné moře, památky i přírodu. Pokud ho během dovolené chcete prozkoumat, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně. Pokud jste si ještě nikdy nepůjčovali v zahraničí auto, přečtěte si nejdříve naše tipy.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)