Korfu a Milán nebo Brémy za 1625 Kč
15.7.2015

Korfu a Milán nebo Brémy

O této nabídce

Jestliže byste rádi vyrazili levně k moři a nejste vázáni na letní prázdniny, co třeba vyrazit na dovolenou až první nebo druhý týden v září a ušetřit za letenky a ubytování? 🙂 Příkladem mohou být letenky z Budapešti (BUD) na Korfu (CFU) s návratem do Prahy (PRG) už za 1625 Kč, přičemž cestou zpátky se můžete krátce zastavit v Brémách (BRE) nebo třeba zaskočit se podívat na EXPO v Miláně (BGY). Na tuto cenu se dostanete v případě, že jste členy Wizzair Discount Clubu, ale i bez členství můžete letenky pořídit za necelé 2 tis. Kč. O tom, jak se stát členem Wizzair Discount Clubu a o jeho výhodách se dočtete zde. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.
[highlightbg]

Příklady rezervace

Korfu + Milán – 1625 Kč

  • 9. / 13.9. Budapešť – Kofru – Wizzair
  • 15./19.9. Kofru – Milán – Ryanair
  • 16./21.9. Milán – Praha – Wizzair

Korfu + Brémy – 1673 Kč

  • 2.9. Budapešť – Korfu – Wizzair
  • 6.9. Korfu – Brémy – Ryanair
  • 8.9. Brémy – Praha – Ryanair

Návrat je možný také do Bratislavy nebo zpátky do Budapešti, a to s přestupy v Miláně nebo Aténách.
[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Korfu v současné době není nijak drahé, když za hezký apartmán přímo u moře zaplatíte jen 250 Kč za os. a noc. Využít můžete i tuto novinku – 2* hotel přímo na pláži se snídaní také za 250 Kč za os. a noc.

Kolem ostrova

Korfu je prý možná nejhezčí řecký ostrov, který nabízí nádherné moře, památky i přírodu. Pokud ho během dovolené chcete prozkoumat, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně. Pokud jste si ještě nikdy nepůjčovali v zahraničí auto, přečtěte si nejdříve naše tipy.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina Plodíková

Dobrý den, moc prosím o pomoc. Oba termíny mi vyhovují, více ten první. Hledala jsem konkrétní lety, ale nedaří se mi. Můžete mi, prosím, pomoct tím, že mi sem dáte přímo odkazy? potřebuji rezervaci pro dva dospělé. Děkuji, M.P.

Ivan

Hledám alespoň trochu cenově přijatelnou letenku nazpět z Korfu v termínu 18.-20., ale s návratem do Dánska (CPH, Billund, Aarhus) nebo cokoliv poblíž (severní Německo). Bohužel neúspěšně. Nějaký tip, prosím? 🙂

Ivan

Ahoj Mirku,

no letenku tam jsem si již koupil na 13. (přímo nějakej zlevněnej charter Kodaň – Korfu). Letím totiž s člověkem z ČR, který si koupil ten wizz z Budapešti a sejdeme se tam 🙂

Akorát s tím mým návratem do DK je celkem problém – koukal jsem na Atény, Miláno i návrat přes Prahu. Zatím se jeví asi nejlíp ten výlet na Expo do Milána a pak easyjet do Kodaně 22. za 35 eur, ale ideální to úplně není (aj kvůli pozdnímu termínu).

Díky předem za jakoukoliv radu.

Zuzka

Ráda bych si koupila letenky od wizzairu (2.9.) jenom na cestu na Korfu a nazpět jela v jiný termín, než jaký tady zmiňujete (cca 7.9.-10.9.) rovnou do Prahy nebo na letiště, které má dobré spojení do Prahy autobusem. Nějak se mi ale nedaří najít nic do 2000 za osobu. Hledám blbě, nebo fakt nic zatím není? Je také možné, že mám ceny vyšší, protože hledám jen jednosměrné letenky? Díky!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)