Komory z Vídně za 13 497 Kč
30.8.2017

Komory z Vídně

O této nabídce

Takovouto akci jsme tu ještě neměli. Zaleťte si na exotické souostroví Komory nacházející v severní části Mozambického průlivu mezi právě Mozambikem a Madagaskarem. Nejlepší africký dopravce Ethiopian Airlines nyní nabízejí letenky z Vídně během prosince (včetně Vánoc) již za 13 497 Kč – takto nízkou cenu na Komory nepamatujeme. Výhodou jsou navíc rychlé lety s krátkou pauzou v Addis Abeba.

Routing etiopských aerolinek Vás konkrétně zavede na největší ze 4 ostrovů, z nichž celé vulkanické souostroví skládá – Ngazidja neboli Grand Comore. Na ostrově naleznete nádherné pláže s bílým pískem, kde se opravdu s nikým mačkat nebudete, jelikož se jedná o zatím ne tolik profláknutou destinaci. Tak svou šanci nepropásněte, vydejte se za exotikou a odpočinkem!

Ubytování

Ubytovacích kapacit na Komorách příliš bohužel nenajdete.Doporučujeme mrknout na HotelsCombined nebo Trivago, kde alespoň nějaký výběr je. Byť není extra široký…

Víza

Pro návštěvu federativní republiky Komory budete potřebovat víza. Nejbližší ambasáda je sice až v Paříži, ale potřebná razítka do pasu můžete získat přímo po příletu na letišti. Kde se prokážete zpáteční letenkou a cestovním pasem platným alespoň následujících 6 měsíců. Poplatek by pak měl být 60 € (alespoň to tvrdí MZV), ovšem napříč internetem se setkátei s uvedením podstatně nižších částek. Pokud má někdo osobní zkušenost, nechť se o ni podělí.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 

Náhled letenky z Vídně na Komory za 13 497 Kč

Komory z Vídně za 13 497 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)