Kolumbie – Medellín z Mnichova za 10 218 Kč
15.10.2018

Kolumbie – Medellín z Mnichova za 10 218 Kč

10218

O této nabídce

Se zajímavou kombinací letenek vyrukovaly aerolinky Air Europe a Copa Airlines. Jejím cílem je druhé největší kolumbijské město Medellín a zpáteční letenky s odletem z Mnichova vás vyjdou na parádních 10 218 Kč. Jedinou kaňkou, na niž jsme si v případě akčních tarifů od Air Europe již zvykli, je pouze příruční zavazadlo v základní ceně letenky. V obou dvou směrech vás čekají dva rychlé přestupy v Madridu a Panama City, přičemž stopover v Panamě si můžete prodloužit až na celý den.

Tak se vydejte do krásné a divoké Kolumbie, do kraje spojeného s životem legendárního Pabla Escobara třeba v termínu od 10. do 24. března >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Vzhledem k večernímu příletu bychom si k prvnímu noclehu vybrali tento pěkný hotel kousek od letiště za 828 Kč/os./noc včetně snídaně. Blíže centru metropole nás pak zaujal tento nádherný 4,5 hvězdičkový hotel s bazénem i snídaní v ceně za 1 202 Kč/os./noc anebo tento skromnější apartmán za 697 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další nabídky bydel po celé Kolumbii hledejte na stránkách Hotels.com a Bookingu.

Víza

K návštěvě Kolumbie nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 367 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Medellínu za 10 218 Kč

Kolumbie - Medellín z Mnichova za 10 218 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)