Kolumbie – Bogotá z Vídně za 11 890 Kč
1.2.2019

Kolumbie - Bogotá z Vídně

11 890

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Turkish Airlines se objevily lákavé letenky do Jižní Ameriky s cílovou destinací na severu kontinentu v Kolumbii. Zpáteční letenky z Vídně do hlavního města Bogotá pořídíte za pěknou cenu 11 890 Kč. Hlavní výhodou je u tureckého dopravce jeho zavazadlová politika, která cestovatelům umožňuje vzít si dokonce hned 2 ks odbavených zavazadel. Dalším potěšitelným faktorem jsou velmi rychlé přestupy v Istanbulu v rámci obou dvou směrů. A co termíny?  V úvahu přicházejí zejména ty v únoru a březnu letošního roku.

Kolumbie je rozhodně jedna z nejrozmanitějších zemí jihoamerického kontinentu. Hustá džungle s amazonským pralesem na východě země, andské pohoří táhnoucí od hranic s Ekvádorem na jihozápadě nabízející nádherné scenerie již přímo v Bogotě anebo pravá karibská pohoda na plážích v blízkosti Cartageny či Santa Marty. Pokud k tomu přidáme mix architektonických památek, velmi chutné kávy a přátelských obyvatel, mělo by být jasné, kam poletíte příště!  Třeba v termínu od 9. do 24. března >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo v Bogotě si  vyberte tento oblíbený čtyřhvězdový hotel za 448 Kč/os./noc anebo tuto pohodovou tříhvězdu v koloniálním sstylu za 243 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Širokou nabídku dalších bydel naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Víza

K návštěvě Kolumbie nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty.

Náhled letenky z Vídně do Bogoty za 11 890 Kč

Kolumbie - Bogotá z Vídně za 11 890 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)