Kolumbie a Panama z Vídně za 12 323 Kč
11.1.2018

Kolumbie a Panama z Vídně

12323

O této nabídce

Kromě aktuálně běžících promo akcí letecké aliance Skyteam (KLM a Air France) a Qatar Airways své promo spustily Turkish Airlines. Z jejich aktuální nabídky jsme vybrali sympaticky naceněné letenky do Latinské Ameriky. A to v podání spojů z Vídně do Kolumbie resp. Panamy. Pravdou je, že letenky z Vídně do kolumbijské Bogoty se daly pořídit v akci KLM o něco levněji, nicméně turecké aerolinky tento handicap dohání daleko širší nabídkou termínů, během nichž se můžete na sever Jižní Ameriky vydat. Zpáteční letenky z Vídně do Bogoty tedy pořídíte za 12 342 Kč, zatímco do Panama City za 12 323 Kč. Odvážnější cestovatelé určitě zapřemýšlí nad kombinací obou těchto destinací v podobě open-jaw letenky s příletem do Kolumbie a následným odletem z Panamy či naopak. V takovém případě za letenky zaplatíte jen o trochu více – 12 642 Kč! A to už je malá cestovatelská výzva…

Ubytování

Pro nocování v Bogotě, bychom si zarezervovali tento prímový 4* hotel v centru města za 512 Kč/os./noc. Zatímco v Panama City bychom si vybrali další pěkný čtyřhvězdový hotel za 471 Kč/os./noc. Další možnosti na Vás čekají na stránkách Bookingu nebo srovnavače cen Trivago.

Víza

K návštěvě Kolumbie a stejně tak i Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty.

Přesun mezi Kolumbií a Panamou

Mezi Kolumbií a Panamou se rozkládá jedna z posledních nenarušených částí tropické deštného pralesa a bažin zvaná Darién. Jedná se o jediné místo, kde je přerušena Panamericana vedoucí z Aljašky až na jih Jižní Ameriky. Proto k přesunu musíte využít letecké spojení. To mezi Bogotou a Panama City zajišťuje společnost Viva Colombia. Jednosměrnou letenku seženete za cca 2 tisíce Kč (v ceně je však jen příruční batoh s limitem 6 kg), takže využitelnější bude spíš tarif „Viva Super“ obsahující kromě zmíněného příručáku i odbavené zavazadlo s limitem 15 kg). Ceny jednosměrné letenky v tomto tarifu začínají okolo 2 700 Kč. Lety této společnosti jsou z Bogoty operovány na letiště Pacífico, což je druhé panamské letiště (Turkish své lety operují na letiště Tocumen).

 

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Bogoty a návratem z Panamy za 12 642 Kč

Náhled letenky z Vídně do Panamy za 12 323 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)