Kolumbie a Panama po celý rok za 9990 Kč
21.5.2015

Kolumbie a Panama po celý rok

O této nabídce

Pokud uvažujete o cestě do Jižní nebo stradní Ameriky, rozhodně byste si neměli nechat ujít chybný tarif TAP Portugal, který nabízí letenky do kolumbijské Bogoty (BOG) nebo Panamy (PTY) za skvělých 9990 Kč. Odlet je z Lisabonu (LIS) a návrat do Mnichova (MUC). Lisabon je navíc natolik nádherné město, že pár dní před odletem na západ rozhodně nebudete litovat.

Kolumbie je dle našeho názoru jednou z nejhezčích zemí Latinské Ameriky, kde najdete krásné pláže, korálové útedy pro potápění, ale také spoustu indiánských památek. Pokud sbudete dodržovat základní bezpečnostní zásady, je i přes horší pověst pravděpodobnost jakýchkoliv nepříjemných situací minimální.

Panama je kromě svého průplavu známá také svou nádhernou přírodou, přičemž my doporučujeme spojit návštěvu například s návštěvou Kostariky, kam se levně dostanete autobusem se společností Ticabus.

Podmínky tarifu:

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Termíny: od června 2015 do března 2016 ve spoustě termínů včetně hlavní cestovní sezóny
  • Zavazadlo: příruční + 2 ks odbavené 23 kg

Termíny Bogota – Kolumbie

Všechny dostupné termíny naleznete v tomto KALENDÁŘI.

Termíny Panama

Všechny dostupné termíny naleznete v tomto KALENDÁŘI.

Vízum

Do Kolumbie ani Panamy není potřeba při pobytu do 90 dní vízum.

Jak do Lisabonu

Do Lisabonu se nejlevněji dostanete z Berlína se společností easyjet nebo z Budapešti s Wizzairemkdyž cena jednosměrné letenky začíná okolo 1500 Kč / os. Za pobobnou cenu můžete letět také z Prahy s přestupem v Miláně s easyjetem.

Ubytování

Po celé Jižní a střední Americe můžete pohodlně rezervovat ubytování přes booking. Výhodné nabídky ubytování naleznete také ve srovnávači Trivago.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)