Kodaň z Prahy – 518 Kč
27.7.2019

Kodaň z Prahy

518

O této nabídce

Za pár stovek vyrazte v září do Kodaně! Dostanete se tam tradičně s Ryanairem, který tam nedávno otevřel novou linku z Prahy za libových 518 Kč. A kdy? Například 19. září s návratem 24. září. Na těch pár dní si vystačíte i s malým kabinovým zavazadlem, které je v základní ceně letenky. O dvě stovky dráž si tam můžete zaletět i na prodloužený víkend pátek – pondělí. Letenku si rezervujte přímo přes web Ryanairu.

A proč vlastně odjet na těch pár dní do Kodaně? 

Kodaň – město, které vás dostane už svým názvem! K – jako kolo, kterým tu dojedete kamkoli zcela bezpečně, protože cyklisté mají všude přednost. O – jako odpočinek v některém z parků, kterých je po celém městě nespočet. D – jako delikatesy, které nutně musíte ochutnat. Třeba smørrebrød – hranatý žitný chléb s máslem a oblohou, co zasytí na celý den. A – jako architektura, díky níž tu žije historie s modernou v naprosté harmonii a N – jako navždy – navždy vám zůstane Kodaň se svou Malou mořskou vílou, druhým nejdelším mostem a druhým nejstarším zábavním parkem na světě hluboko zaryta v srdci!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
 • Zavazadla: malé kabinové do 10 kg o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2019
 • Termíny:
 • 4. 9. – 7. 9. (648 Kč)
  17. 9. – 18. 9.
  19. 9. – 24. 9.
  20. 9. – 23. 9. (778 Kč)

  Ubytování

  V Dánsku počítejte s vyššími cenami za ubytko, levné ubytování s vlastní koupelnou na pokoji (ale opravdu mrňavými pokojíčky) pořídíte okolo 1000 Kč/os/noc.

  Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 518 Kč

  Kodaň z Prahy - 518 Kč


  Bude se hodit

  Ryanair

  Víza

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)