Kodaň – ČSA – 2425 Kč
11.2.2014

Kodaň - ČSA

O této nabídce

České aerolinie aktuálně nabízí výhodné tarify pro lety z Prahy do Kodaně, díky kterým se nyní můžete podívat do tohoto nádherného města pouze za 2425 Kč včetně odbaveného zavazadla. Dostupných termínů je celá řada, přičemž jednotlivé kombinace nabízí strávit v dánské metropoli 1 noc ze soboty na neděli, prodloužený víkend pátek – neděle nebo třeba prodloužený víkend během květnových svátků.

Letenky nejlevněji zarezervujete přímo na webu ČSA.

Příklady termínů:

15. – 16.3. (sobota – neděle)
15. – 17.3. (sobota – pondělí)
22. – 24.3. (sobota – pondělí)
18. – 20.4. (pátek – neděle)
26. – 28.4. (sobota – pondělí)
1. – 5.5. (čtvrtek – pondělí)
3. – 5.5. (sobota – pondělí)
17. – 19.5. (sobota – pondělí)
24. – 26.5. (sobota – pondělí)

Ubytování:

Ubytování v Kodani není úplně levné, takže nejvýhodněji pro 2-3 osoby vyjde hostel nedaleko od centra za 2200 Kč za noc až pro 3 osoby. Další ubytování je buď výrazně dál od centra, nebo o něco dražší. Za přijatelné peníze je možné pořídit ubytování prakticky v centru v ho(s)telu na dvoulůžkovém pokoji za 1200 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Copenhagen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)