Kodaň – ČSA – 2204 Kč
21.10.2013

Kodaň – ČSA – 2204 Kč

O této nabídce

Na hromadu termínů nabízí České Aerolinie zpáteční letenky z Prahy do Kodaně za 2204 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem 11. ledna s návratem 13. ledna. V ceně letenky je drobné občerstvení a 23kg odbavené zavazadlo. Letenku rezervujte v našem vyhledávači nebo přímo na stránkách dopravce. Dostupnost je od začátku prosince do konce února.

Ubytování v Kodani

Skandinávie patří mezi  nejdražší země, přesto můžete v centru bydlet na zmiňovaný termín za rozumných 647 Kč/os/noc v tomto hotelu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Copenhagen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)