Kodaň – ČSA – 2 494 Kč
19.8.2013

Kodaň – ČSA – 2 494 Kč

O této nabídce

ČSA nabízejí na mnoho termínů zpáteční letenky z Prahy do Kodaně za 2494 Kč. Jako příklad můžete zakoupit letenku na prodloužený víkend 19. – 21. října. V ceně letenky je drobné občerstvení a odbavené 23kg zavazadlo. Letenky jsou dostupné od září do konce listopadu, přehled dostupných termínů naleznete přímo na stránce našeho národního dopravce. Podmínkou je strávit v Kodani alespoň 2 dny.

Ubytování Kodani

Ačkoliv obecně Skandinávie patří mezi drahé země, i tak pořídíte poměrně solidní hotel kousek od metra za 744 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Copenhagen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)