KLM/Jet Airways – Goa (Indie) – 9 990 Kč
25.5.2012

KLM/Jet Airways – Goa (Indie) – 9 990 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte na podzim do Indie, KLM ve spolupráci s Jet Airways pro vás připravily zajímavý tarif za 9 990 Kč z Prahy do Goi. Jako příklad udáváme odlet 22. 10. s návratem 1. 11., letenku naleznete v tomto vyhledávači. Letenky jsou dostupné do jejich vyprodání.

Ani na hotelech nezaplatíte moc peněz, neboť hotely v Goi začínají na 130 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Goa, india{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)