Kijev – Wizzair – 1 442 Kč
19.11.2012

Kijev – Wizzair – 1 442 Kč

O této nabídce

Pro cesty na východ můžete využít maďarského nízkonákladového dopravce Wizzair Ukraine. Zpáteční letenka z Katowic vychází na 1 442 Kč, jako příklad uvádíme krátký výlet 13. února – 15. února či dlouhý výlet 13. února – 27. února. Na tuto cenu dosáhnete, pokud jste členy Xclusive. Pokud nejste, zaplatíte o 220 Kč více. V ceně letenky máte výjimečně i odbavené zavazadlo do 32 kg.

K levné letence doporučujeme i toto levné ubytování za 282 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kijev{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)