Keňská Mombasa po celé Vánoce za 10857 Kč
7.7.2016

Keňská Mombasa po celé Vánoce

O této nabídce

Když se řekne Keňa, většina lidí si zřejmě představí safari a typickou africkou savanu. Již méně lidí ví, že přímořské letovisko Mombasa je nyní stále oblíbenějším místem pro exotickou dovolenou. Nikdo vás samozřejmě nebude držet jen na pobřeží, takže dobrodružnější jedinci mohou výlet do vnitrozemí a odpočinek na pláži spojit do jedné cesty. Právě zde můžete strávit letošní Vánoce a Silvestra díky nabídce polského Tui, který prodává letenky z Varšavy do Mombasy po celé vánoční období za 10857 Kč či maximálně několik stovek dráž. Běžná cena letenek je samozřejmě výrazně vyšší.

[highlightbg]

  • Rezervace: na polském vyhledávači Tui (bilety czarterowe)
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 20 kg
  • Termíny: 19.11.,  – 3.12., 17. – 30.12., 23.12. – 7.1., 14.1. – 28.1.

[/highlightbg]

Počasí v Mombase

Hlavní sezóně pro zdejší dovolené u moře je právě od začátku listopadu do konce března, kdy zde panuje teplé počasí prakticky beze srážek. Většina zájezdů je sem tedy pořádána právě v tomto období.

Ubytování

Dobře hodnocené ubytování ve 3* hotelu nedaleko od pláže se snídaní Vás vyjde přibližně za 580 Kč na os. a noc.

Ubytování v luxusnějším apartmánu potom stojí okolo 900 Kč na os. a noc.

Jak do Varšavy

Z Prahy se do Varšavy nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, a to už za 6 Kč. Běžná cena při nákupu dostatečně dopředu je potom tak okolo 300 Kč.

Jestliže se nechcete táhnout autobusem přes celé Polsko, můžete dojet Polskibusem jen do Wroclawi a odsud letět Ryanairem. Cena vnitrostátních letenek často spadne i pod 100 Kč.

Nejpohodlnější a také nejdražší možností je letecký přípoj z Prahy do Varšavy, a to s ČSA nebo LOTem. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 3 tis. Kč.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)