Keňa – Nairobi – Kenya Airways – 6 658 Kč
6.4.2013

Keňa – Nairobi – Kenya Airways – 6 658 Kč

O této nabídce

Aktuální nabídka Kenya Airways nabízí zpáteční letenky z Osla do Nairobi za 6 658 Kč. Příkladem může být odlet 19. dubna s návratem 29. dubna. Letenky jsou dostupné od dubna do června a najdete je v našem vyhledávači.

Další dostupné termíny za stejnou cenu:

  • 2. 5. – 19. 5.
  • 8. 5. – 19. 5.
  • 10. 5. – 19. 5.
  • 8. 5. – 21. 5.
  • 31. 5. – 15. 6.

Jak se dostat do Osla?

Do Osla se dostanete nejlevněji s Wizzairem z Katowic, Wroclavi či Varšavy nebo můžete využít Ryanair rovněž z těchto polských letišť.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nairobi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)