Keňa – Nairobi 5 873 Kč
27.10.2017

Keňa - Nairobi

5873

O této nabídce

K výletu do východní Afriky přímo láká tarif Saudi Airlines, kteří stále nabízejí letenky ze švýcarské Ženevy do keňského hlavního města Nairobi za skvělých 5 873 Kč. Když k ceně letenky připočteme náklady na dopravu do Švajcu, tak jsme stále na daleko nižší částce než se aktuálně pohybuje nejlepší nabídka z Prahy. Ta naváhejte, máte-li chuť zažít dobrodružství a vidět nádherné parky s divokou zvěří…

Vydejte se na výlet třeba v termínu 12. – 25. ledna >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: hned 2 ks odbavených zavazadel s limitem á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – březen 2018
  • Termíny: naleznete v našem kalendáři

Ubytování

Po dlouhé cestě a noci v Džiddě Vám určitě bodne prima postel v tomto pohodovém ubytku za 438 Kč/os./noc. V případě, že Vám nevadí sdílený pokoj s dalšími cestovateli, tak dejte šanci tomuto dobře hodnocenému ecocampu za 503 Kč/os./noc včetně snídaně.

Jak do Ženevy

Jako nejekonomičtější varianta vychází sednout v Praze do zeleného autokaru společnosti Flixbusu a přežít 17-ti hodinovou cestu. Navíc to berte jako nenásilný trénink před transportními návyky a zvyklostmi  ve východní Africe. Pokud jste ale třeba z jižní Moravy, tak by se Vám mohlo vyplatit zajet do Vídně a tam nasednout do oranžové letky easyJetu – jednosměrné letenky do Ženevy seženete za pár stovek… Pokud však plánujete cestu přímo z Prahy a vystačíte si s příručákem, tak mrkněte na nabídku Swiss Airlines. Zpátečka Vás může vyjít na necelé tři tácy.


Víza

Pro vstup do Keni bohužel potřebují občané České republiky víza. Ty si lze obstarat buď na Britském velvyslanectví na Malé Straně anebo online na této stránce. Zaregistrujete se, vyplníte nedlouhý formulář a po zaplcení poplatku 50 USD je vízum Vaše přímo z pohodlí pohovky.

Jestliže byste uvažovali o round tripu kolem Viktoriina jezera skrze Ugandu a Rwandu – tak se vyplatí „East African Visa“. Stojí stejně jako vízum do samotné Keni. O jeho dostupnosti se informujte na zastupitelském úřadě některé z těchto zmíněných zemí. Vízum do Tanzánie pak získáte na hraničním přechodu za dalších 50 USD.

Očkování

Pravděpodobně ihned po příletu Vám bude zkontrolován Mezinárodní očkovací průkaz, v němž byste určitě měli mít potvzení o vakcinaci proti žluté zimnici, které je pro vstup do země vyžadováno. Jinak se však v Keni není potřeba obávat ničeho zlého. Vystačíte si s cestovatelským základem ve formě očkování proti žloutenkám typu A i B. Antimalarika jsou z našeho pohledu zbytečná. Maximálně ještě můžete zvážit očkování proti břišnímu tyfu, zvláště pokud se budete pohybovat v rurálních oblastech. Doporučuje taktéž konzumovat jen balenou vodu, předejdete tak možné infikaci cholerou, proti níž je možné také další očkování.

Náhled letenky ze Ženevy do Nairobi za 5 873 Kč

Keňa - Nairobi 5 873 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)