Kazaň, Ufa a Rostov přímým letem z Prahy od 5355 Kč
19.5.2016

Kazaň, Ufa a Rostov přímým letem z Prahy

O této nabídce

S klesajícím rublem již dávno Českým aeroliniím skončily ruské žně, díky čemuž je nyní možné zaletět si přímým letem z Prahy do ruské Kazaně, Ufy a Rostova za méně než polovinu nedávné ceny. V aktuální akci národní české aerolinky cena letenek z Prahy do Kazaně klesla dokonce až na 5355 Kč a z dalších měst je cena jen o trochu vyšší.

Z nabízených měst stojí za návštěvu zejména Kazaň, která je nepochybně jedním z nejhezčích ruských měst. Ufa potom zase může být výhodným místem na začátek letní cesty dále na Sibiř nebo do nedalekého Kazachstánu.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování v Rusku

Ubytování po celém Rusku můžete pohodlně rezervovat přes stránky bookingu, případně můžete vyzkoušet také srovnávač Trivago.

Vízum

Pro cesty do Ruska budete potřebovat vízum. Návod, jakho získat nejlevněji najdete v našem fóru. Kdybyste chtěli pomoct se zajištěním pozvání, napište nám e-mail na miroslav.polach[a]zaletsi.cz.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)