Kazachstán z Prahy za 6 605 Kč
27.6.2018

Kazachstán z Prahy

6605

O této nabídce


Aerolinky Belavia nyní přichází s letenkami do Kazachstánu za poměrně slušné peníze! Z Prahy do největšího města Kazachstánu Almaty se nyní dostanete za 6 605 Kč. Přestupy v Minsku jsou poměrně příznivé, odbavené zavazadlo máte v ceně a letenky se dají koupit již od srpna, kdy je v Kazachstánu ještě příznivé počasí – vše tedy hraje do karet tyto letenky koupit!

Almaty je největší kazašské město a dříve bývalo i hlavní město, než se jím stala Astana. Rozhodně sem nikdo nejede za skvostnou architekturou či historickými památkami, ale i tak je zde mnoho příležitostí, jak se v tomto městě na pár hodin zabavit: navštívit můžete Panfilov Park, oblíbený na relax a piknik, The Great Market, kde seženete snad vše, na co si pomyslíte, anebo třeba věž Kök-Töbe na kraji města, ze které se vám naskytne pěkný pohled na Almaty s horským pozadím.

Do Kazaschtánu se ale jezdí převážně za skvostnou přírodou. Až se tedy „pokocháte“ městem Almaty, určitě vyrazte za přírodními krásami této země. V okolí Almaty určitě nevynechejte kaňon Čaryn, známý jako „malý bratříček Grand Canyonu“, jezera Köl-Say, kde se dají dělat několikadenní treky po okolních kopcích, Turgenský kaňon plný masivních vodopádů, nebo jezero Issyk, které patří k nejkrásnějším jezerům v celém Kazachstánu. No rozhodně je na výběr!

Vyrazit můžete například v termínu od 13. 8. – 18. 8. Tyto letenky rezervujte zde >>

 • Rezervujte: v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla do 8 kg v ceně
 • Dostupnost: srpen – říjen 2018
 • Termíny:
  • 17. 8. – 26. 8.
  • 3. 9. – 9. 9.
  • 21. 9. – 30. 9.
  • 5. 10. – 14. 10.
  • … a další

Ubytování

Určitě se do Kazachstánu můžete těšit na velice příznivé ceny (a to nejen za ubytování). I zde můžete najít nejlepší nabídky na Bookingu, případně na srovnávači služeb Trivago. My osobně bychom vám doporučili se ubytovat například v levném Dos hostel Almaty, nabízející dvoulůžkové pokoje za 131 Kč/osobu. Pokud byste chtěli trošku větší komfort a pohodlí, určitě můžeme doporučit  Opera apartments v centru Almaty a nebo D´Rami, kde si symbolický příplatek můžete dokoupit snídaně.

Víza

Občané České republiky nepotřebují klasická víza, pokud nepřekročí dobu 30 dnů. Pokud byste v Kazachstánu chtěli strávit více jak 30 dnů, musíte si zažádat o jednovstupové/vícevstupové vízum na kazašském velvyslanectví v Praze.

Náhled letenky z Prahy do Almaty za 6 605 Kč

Kazachstán z Prahy za 6 605 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)