Kazachstán z Budapešti za 1 765 Kč
13.3.2018

Kazachstán z Budapešti

1765

O této nabídce

Navštivte Astanu, město uprostřed kazašských stepí, překypující ambicemi a energií Singapuru. Zažijte množství zábavy a navštivte mořské akvárium anebo zdejší cirkus vybavený technologicky nejmodernější arénou. Vyhladovělí po celém dni ochutnejte místní šašlik nebo beshbarmak a až vás omrzí ruch pulzujícího velkoměsta, utečte do přírody. Zajezděte si na koních, trekujte v horách a údolích anebo plujte člunem po hladině krásných Kolsajských jezer.  

Za dobrodružstvím z Budapešti už v březnu 18. 3. – 28. 3. za 1 765 Kč >> REZERVUJ PŘÍKLAD ZDE

  • Rezervujte: přímo přes web WizzAir
  • Zavazadla: 1 ks příručáku s limity rozměrů 55 x 40 x 23 cm, max 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji březen – červen 2018
  • Termíny:

Tip: Cena je vždy za osobu, pokud pojedou aspoň dva cestovatelé. Ceny platí pro členy  Wizzair Discount Clubu,  ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit.

Ubytování

Bydlení najdete přímo v centru za rozumnou cenu a to přímo tento luxusní hotel za 580 Kč/os./noc. anebo apartmán za 805 Kč/os./noc.

Víza

V případě, že Váš pobyt v zemi nepřesáhne 30 dní, nepotřebujete žádat o klasická víza. Po příletu postačí vyplnit imigrační kartu a razítko v pasu bude Vaše.

Jak do Budapešti

Jestli nechcete vyrazit do Budapešti vlastním autem, pohodlnou  možnost přepravy z Prahy nabízí FlixBus anebo žlutý RegiJet za cca 500 Kč/směr. Další alternativa je cestovat vlakem s ČD taky za cca pětistovku (při včasné nákupu, tj. alespoň 3 dny před odjezdem).

Náhled letenky z Budapešti do Kazachstánu za 1 765 Kč

Kazachstán z Budapešti za 1 765 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)