Kazachstán od 5 242 Kč
15.2.2017

Kazachstán

O této nabídce

Polský národní letecký dopravce LOT dnes zveřejnil zajímavou nabídku letenek do hlavního města Kazachstánu Astany. Letenky jsou dostupné již od 5 tisíc Kč a odlety lze naplánovat hned z několika leteckých přístavů na polském území. Taktéž termínů je dostatek – jsou k mání od května do října, včetně letních měsíců kdy se v Astaně uskuteční mezinárodní výstava EXPO 2017 se zaměřením na energii budoucnosti.
  • Rezervace: nejlevněji přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen – říjen 2017
  • Platnost akce: pouze dnes, tj. 15. 2. do 23:59
  • Termíny: dostupné v kalendářích níže

Ubytování

S rezervací ubytování příliš neotálejte, neb se dá očekávat, že především přes léto – tedy v době konání výstavy EXPO 2017 bude po zdejších kapacitách velká sháňka a ceny porostou nahoru. Nabídku hotelů i hostelů naleznete na klasickém Bookingu. Vyzkoušet můžete taktéž srovmavač Trivago.

Využijte třeba nabídky noclehu v sympatickém hostelu nabízejícím apartmá s vířivkou za 398 Kč/os./noc nebo mrkněte na tuto tříhvězdu za 628 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud hledáte spíše ubytování na vyšší úrovni, pak dejte šanci takovéto pěkné čtyřhvězdě za 1 033 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Výstava EXPO 2017

Letošní výstava označovaná titulem EXPO byla přidělena kazašské metropoli Astaně. Byť letošní ročník nebude mít přízvisko světový, nýbrž jen mezinárodní, tak lze očekávat prezentaci celé řady zajímavých projektů, jejichž pojítkem bude téma „energie budoucnosti“. Výstava potrvá od 10. června do 10. září a vstupenky si lze zakoupit předem na oficiálním webu. Jednodenní lístek Vás vyjde na 4000 KZT, tedy asi 316 Kč.

Víza

Od počátku letošního roku byli občané české národnosti zbaveni vízové povinnosti pro cesty do Kazachstánu nepřekračující 30 dní pobytu. Tudíž po příletu jen vyplníte migrační kartu a více nemusíte řešit. 🙂

 

Náhled letenek z Katowic do Astany za 5 242 Kč

Kazachstán od 5 242 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)