Kazachstán na léto – 5976 Kč
17.1.2019

Kazachstán na léto

5976

O této nabídce

 Chtěli byste v létě do netradiční destinace do hor na treky? Zkuste během léta Kazachstán. Během hlavní letní sezóny můžete vyrazit z Prahy do Almaty za 5976 Kč s Air Baltic. Termínů je spousty, využijte státní svátek a vyrazte tam hnedka na začátku července s odletem 4. 7. s návratem 15. 7. Rezervuj tento termín >>

Co v Almaty?

Almaty je největší kazašské město a dříve bývalo i hlavní město, než se jím stala Astana. Rozhodně sem nikdo nejede za skvostnou architekturou či historickými památkami, ale i tak je zde mnoho příležitostí, jak se v tomto městě na pár hodin zabavit: navštívit můžete Panfilov Park, oblíbený na relax a piknik, The Great Market, kde seženete snad vše, na co si pomyslíte, anebo třeba věž Kök-Töbe na kraji města, ze které se vám naskytne pěkný pohled na Almaty s horským pozadím.Do Kazachstánu se ale jezdí převážně za úžasnou přírodou.

Až se tedy „pokocháte“ městem Almaty, určitě vyrazte za přírodními krásami této země. V okolí Almaty určitě nevynechejte kaňon Čaryn, známý jako „malý bratříček Grand Canyonu“, jezera Köl-Say, kde se dají dělat několikadenní treky po okolních kopcích, Turgenský kaňon plný masivních vodopádů, nebo jezero Issyk, které patří k nejkrásnějším jezerům v celém Kazachstánu. No rozhodně je na výběr!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a malá taška 40 x 30 x 10 cm, celkově 8 kg, zavazadlo k odbavení za 1151 Kč/směr.
  • Dostupnost: červen – srpen 2019
  • Termíny:
  • Důležité: nezapomeňte se odbavit on-line na této stránce, za odbavení na letišti si aerolinka účtuje 35 EUR
  • Tip: Cestou tam si můžete vybrat ranní let v 09:00 z Prahy a tím získáte téměř celý den na návštěvu lotyšské Rigy

Ubytování

Určitě se do Kazachstánu můžete těšit na velice příznivé ceny (a to nejen za ubytování). My osobně bychom vám doporučili se ubytovat například v levném Dos hostel Almaty, nabízející dvoulůžkové pokoje za 132 Kč/osobu/noc. Pokud byste chtěli trošku větší komfort a pohodlí, určitě můžeme doporučit  Opera apartments v centru Almaty a nebo D´Rami, kde si za 90 Kč můžete dokoupit snídani.

Víza

Občané České republiky nepotřebují klasická víza, pokud nepřekročí dobu 30 dnů. Pokud byste v Kazachstánu chtěli strávit více jak 30 dnů, musíte si zažádat o jednovstupové/vícevstupové vízum na kazašském velvyslanectví v Praze.

Náhled letenky z Prahy do Almaty za 5976 Kč

​​​​​​​Kazachstán na léto - 5976 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)