Kazachstán – Astana za 2 380 Kč
2.6.2017

Kazachstán - Astana

O této nabídce

Vydejte se vstříc zážitkům a letnímu dobrodružství do kazašských stepí na křídlech maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair. Ta letos začala obsluhovat trasu mezi Budapeští a neustále se rozvíjející metropolí v centrální Asii –  Astanou. Toho mohou využít všichni cestovatelé, neboť ceny letenek díky tomu spadly na velice příjemnou hladinu. Na atraktivitě nabírají letenky v letních měsících i vzhledem k výstavě EXPO, která se v tomto období bude v Astaně konat. Zaletět si omrnout různorodé pavilony tematicky věnované energii budoucnosti, tak můžete třeba na přelomu června a července již za 2 380 Kč. Vstupenky na EXPO zakoupíte na oficiálním webu a až Vás ruch pulsujícího velkoměsta omrzí, tak jednoduše utečte do přírody a odpočiňte si u některého z tisíců jezer daleko od civilizace.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: červen a červenec 2017
 • Termíny:
  • 11. – 15. 6. za 2 767 Kč
  • 22. 6. – 2. 7. za 2 380 Kč 
  • 25. – 30. 6. za 2 939 Kč
  • 29. 6. – 7. 7. za 2 939 Kč
  • 6. – 16. 7. za 2 939 Kč
  • 9. – 16. 7. za 2 810 Kč
  • 9. – 21. 7. za 2 939 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Dá se předpokládat, že ubytovací kapacity přímo v Astaně budou během letních měsíců z důvodu konání mezinárodní výstavy EXPO velice blízko svému naplnění, takže bychom po nákupu letenek ihned zapykali i nějaké bydlo, kde během svého pobytu v hlavním městě složíte hlavu. Ideálními pomocníky budou servery Booking či srovnávač služeb Trivago. Anebo se můžete rovnou mrknout na tento pěkný hotel nabízející apartmán s vířivkou za 376 Kč/os./noc. Další možností může být takovýto pohodový hostel za 451 Kč/os./noc.

Víza

Našinec může zajásat, neboť od letošního roku byla tato byrokratická překážka pro občany České republiky odstraněna – tedy v případě, že Váš pobyt v zemi nepřesáhne 30 dní. Po příletu postačí vyplnit imigrační kartu a razítko v pasu bude Vaše. 🙂

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet.  Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky  ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde ca na pětistovku.


Náhled letenky z Budapešti do Astany za 2 380 Kč

 

Kazachstán - Astana za 2 380 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)