Kazachstán – Almaty za 6 116 Kč
16.7.2019

Kazachstán - Almaty

6 116

O této nabídce

Velmi zajímavá nabídka letenek se urodila u lotyšského nízkonákladového dopravce Air Baltic nabízejícího zpáteční letenky z Prahy do největšího města v Kazachstánu, Almaty, za 6 116 Kč. Samotné Almaty se nachází v jižní části země na úpatí pohoří Ťan-šan a v obklopení krásné přírody. Jedná se o ideální výchozí bod pro výlety k jezeru Köl say, do kaňonu Čaryn se skalními útvary připomínajícími americký Grand Canyon  či Turgenského kaňonu plného nádherných vodopádů. Nedaleko města leží i hranice s Kyrgyzstánem, takže tyto letenky můžete využít právě i pokud se chystáte na treky do této středoasijské republiky (z Almaty do Biškeku jezdí typické maršrutky).

V nabídce Air Baltic si nejlevnější termíny ulovíte ke konci září a v říjnu letošního roku. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, takže pokud byste se plánovali vydat za dobrodružstvím do hor, bude nejspíše třeba dokoupit i zavazadlo odbavené (to však samozřejmě závisí na vaší náročnosti), který vyjde na + 40 €/ks/směr a do rezervace ho přidáte v její závěrečné části. Cestou vás čeká vždy jeden přestup v lotyšské Rize, který si ve vybraných termínech můžete nastavit i delší a poznat tak další destinaci.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Vzhledem k noci strávené na cestě vám pro lepší aklimatizaci jistě přijde vhod solidní hotel hned v Almaty. My bychom si tam vybrali tento oblíbený tříhvězdový Hotel Ambassador za 502 Kč/os./noc se snídaní v ceně anebo tento tříhvězdový Mildom Express Hotel s prima hodnocením za 253 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Mnoho dalších nabídek střechy nad hlavou hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Čeští občané nejsou zatíženi vízovou povinnosti při krátkodobých turistických pobytech jak v Kazachstánu, tak i Kyrgyzstánu. Z tohoto pohledu by měl váš trip proběhnout pohodově.

 

Náhled letenky z Prahy do Almaty za  6 116 Kč

Kazachstán - Almaty za 6 116 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)