Káthmandú – Nepál – Turkish Airlines – 9990 Kč
25.2.2014

Káthmandú - Nepál - Turkish Airlines

O této nabídce

Jestliže jste někdy uvažovali, že byste se rádi podívali do Nepálu a přitom nejste extrémně nároční na pohodlnost cesty, rozhodně byste měli uvažovat o využití mimořádně výhodné akce nejluxusnějších evropských aerolinek – Turkish Airlines. Letenky nejlevněji koupíte přímo na stránkách Turkish Airlines.

Turkish aktuálně nabízí letenky z Barcelony do Káthmandú za 360 EUR, což při aktuálním kurzu odpovídá přibližně 9900 Kč.

Termíny:
Odlet:
duben: 22., 23., 24., 25., 28., 29., 30.
květen: 5., 6., 7., 8., 12., 13., 14., 18., 19.

Návrat:
květen: 6., 13., 15., 20., 21., 22.
Ubytování v Nepálu:
Ubytování v Nepálu (stejně jako vše ostatní, pokud se Vám to podaří sehnat), je extrémně levné. Slušný dvoulůžkový pokoj v Káthmándú můžete pořídit už za 50 Kč na os. a noc. Tříhvězdičkový hotel Royal Astoria Vás potom vyjde přibližně na 250 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“a0b134a7″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Káthmándú{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)