Kathmándú – Easyjet/Jet Airways – 12 028 Kč
23.2.2012

Kathmándú – Easyjet/Jet Airways – 12 028 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte zdolat Mount Everest nebo jen byste chtěli navštívit Nepál, můžete využít akci Jet Airways spolu s přískokem Easyjetu.

Jak rezervovat letenku?

1. Nejprve rezervujte letenku z Milána (MXP) do Kathmándú (KTM) s návratem do Berlína (BER) Termínů je spousty, můžete vybírat z dat od března do května v tomto kalendáři. Jako příklad 22. března – 3. dubna.

2. Rezervujte zpáteční letenku z Prahy (PRG) do MIlána (MXP) s Easyjetem na jeho stránkách.  Viz náš příklad 22. března – 3. dubna. Na naše zmíněné termíny vás to vyjde celkem na 12 028 Kč.

3. Poslední zakoupený let z Milána (MXP) do Berlína (BER) letět nemusíte, stačí, když nastoupíte na přímý let Easyjetu do Prahy (PRG) 🙂

 

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ addmarkerlist=“Kathmandu, Nepal{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)