Katar + Maledivy + Srí Lanka za 15 261 Kč
30.4.2018

Katar + Maledivy + Srí Lanka

15261

O této nabídce

Velmi zajímavé letenkové combo lze opět poskládat v kombinaci Qatarců, Srílankanu a British Airways. Sychravému podzimu můžete útect za sluncem a teplem do vod Indického oceánu. Během jednoho výletu navštívíte hned 3 zajímavé destinace. Cestu začnete pohodlně v Praze, pak se na chvilku zastavíte mezi mrakodrapy v katarském Dauhá, abyste následně pokračovali za koupačkou na Maledivy. S prohřátou kostrou a plni energie se posléze přesunete na Srí Lanku, kde můžete pokračovat v plážové rekreaci anebo se vydat do vnitrozemí ostrova objevit čajové plantáže. Celá tato kombinace letenek vyjde z Prahy na 15 261 Kč. Tak se vydejte na dovču kupříkladu v termínu od 4. do 21. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Pokud vám příkladová data nevyhovují, tak není problém si cestu poskládat dle vlastní libosti. S jednotlivými termíny lze hýbat, tudíž si můžete pobyt v konkrétních destinacích zkrátit či naopak prodloužit podle svého gusta. Jestliže by se vám to nedařilo, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

EDIT (10:57): Na přelomu září a října pořídíte celou kombinaci za ještě žhavějších 14 661 Kč >> REZERVUJ ZDE anebo dokonce za 14 457 Kč >> >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Během návštěvy katarské metropole Dauhá bychom nalezli zázemí v tomto pohodovém tříhvězdovém hotelu za 484 Kč/os./noc. Na Maledivách se ubytujte v tomto plážovém resortu za 1 417 Kč/os./noc anebo zkuste tento útulný guesthouse za 1 035 Kč/os./noc. A v rámci pobytu na Srí Lance minimálně si minimálně pár dní užijte na jihu v okolí letovisko Mirissa. Prima bydlo naleznete třeba v tomto jednoduchém a skvěle hodnoceném penzionu za 263 Kč/os./noc. Další nabídky ubytovacích kapacit na vás čekají na stránkách oblíbeného Bookingu nebo zkuste srovnavač služeb Trivago resp. moderní platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Kataru, na Maledivy a Srí lanku za 15 261 Kč

Katar + Maledivy + Srí Lanka za 15 261 Kč

guest
37 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)