Katar + Maledivy + Srí Lanka za 15 261 Kč
30.4.2018

Katar + Maledivy + Srí Lanka

15261

O této nabídce

Velmi zajímavé letenkové combo lze opět poskládat v kombinaci Qatarců, Srílankanu a British Airways. Sychravému podzimu můžete útect za sluncem a teplem do vod Indického oceánu. Během jednoho výletu navštívíte hned 3 zajímavé destinace. Cestu začnete pohodlně v Praze, pak se na chvilku zastavíte mezi mrakodrapy v katarském Dauhá, abyste následně pokračovali za koupačkou na Maledivy. S prohřátou kostrou a plni energie se posléze přesunete na Srí Lanku, kde můžete pokračovat v plážové rekreaci anebo se vydat do vnitrozemí ostrova objevit čajové plantáže. Celá tato kombinace letenek vyjde z Prahy na 15 261 Kč. Tak se vydejte na dovču kupříkladu v termínu od 4. do 21. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Pokud vám příkladová data nevyhovují, tak není problém si cestu poskládat dle vlastní libosti. S jednotlivými termíny lze hýbat, tudíž si můžete pobyt v konkrétních destinacích zkrátit či naopak prodloužit podle svého gusta. Jestliže by se vám to nedařilo, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

EDIT (10:57): Na přelomu září a října pořídíte celou kombinaci za ještě žhavějších 14 661 Kč >> REZERVUJ ZDE anebo dokonce za 14 457 Kč >> >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Během návštěvy katarské metropole Dauhá bychom nalezli zázemí v tomto pohodovém tříhvězdovém hotelu za 484 Kč/os./noc. Na Maledivách se ubytujte v tomto plážovém resortu za 1 417 Kč/os./noc anebo zkuste tento útulný guesthouse za 1 035 Kč/os./noc. A v rámci pobytu na Srí Lance minimálně si minimálně pár dní užijte na jihu v okolí letovisko Mirissa. Prima bydlo naleznete třeba v tomto jednoduchém a skvěle hodnoceném penzionu za 263 Kč/os./noc. Další nabídky ubytovacích kapacit na vás čekají na stránkách oblíbeného Bookingu nebo zkuste srovnavač služeb Trivago resp. moderní platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Kataru, na Maledivy a Srí lanku za 15 261 Kč

Katar + Maledivy + Srí Lanka za 15 261 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
37 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)