Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 15 093 Kč
26.10.2018

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy

15093

O této nabídce

Pěkný výlet 3v1 si lze stále naplánovat díky kombinaci letenek Qatar Airways a Srílankanu. Prakticky kdykoliv od listopadu až do léta příštího kalendářního roku se můžete vydat z Prahy přes Katar až do vod Indického oceánu, kde postupně navštívíte Maledivy (konkrétně ostrov Gan) a samozřejmě i velice populární Srí Lanku. Nejlevněji combo poskládáte ještě během listopadu, kdy letenky pořídíte za 15 093 Kč, avšak kupa dalších termínů je dražší jen o pár stovek.

Pokud vám příkladová data nevyhovují, tak není problém si cestu poskládat dle vlastní libosti. S jednotlivými termíny lze hýbat, tudíž si můžete pobyt v konkrétních destinacích zkrátit či naopak prodloužit podle svého gusta. Jestliže by se vám to nedařilo, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad 2018 – květen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Úvodní noc na cestě budete trávit v Dauhá, kde bychom si vybrali tento pěkný tříhvězdový hotel za 528 Kč/os./noc. Po přesunu na maledivský ostrov ostrov Gan využijte nabídky tohoto tříhvězdového hotelu za 855 Kč/os./noc včetně snídaně (viz. doporučení Lenky). A v rámci pobytu na Srí Lance si minimálně pár dní užijte na jihu v okolí letovisko Mirissa. Nabídka je zde opravdu pestrá a pěkně vychází třeba tento guesthouse se skvělým hodnocením za 184 Kč/os./noc včetně snídaně. O kousek dál na pobřeží můžete využít i tento parádní resort na pobřeží za 338 Kč/os./noc. Další možnosti na vás čekají na Hotels.com a Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Kataru, na Maledivy a Srí Lanku za 15 093 Kč

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 15 093 Kč

guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Vojta

dobrý den,
zkoušíme hledat různá data ideálně během února, případně v měsících únor-březen a nedaří se nám najít dostupné lety.
Rád bychom trávili 2-3 noci v Doha, 3-4 noci maledivy a 7-12nocí na Sri Lance.

Pokud byste takový termín našli, budu rád za tip. Díky.

Petra

Už je to trošku vybrané, když kliknu na ten leden únor 🙂 Nepovedlo by se něco okolo 15. ledna na tři týdny? S tím, že Maledivy týden a Srí Lanka 14 dnů? Hýbu s tím a nic mi to nenachází. My jsme chtěli tedy nejdříve 14 dnů Srí Lanka a pak týden Maledivy (klidně Male) a odtud domů, ale ty ceny šly nějak nahoru. Tak bychom to tedy otočili, pokud se ještě najde přijatelná cena. Děkuji.

Jarda

To je především válecí tour. Žádné památky, tajemno… jen hotelové komplexy, pláže a předražené služby. To je pro pasivní turisty. V Kataru uvidíte pouze moderní auta, šestiproudové komunikace, památník Islámské kultury, luxusní jachty a sky line city. Prakticky nic víc. Jó, zlato v ryzosti od 18, 22 až po 24 karátů. Ovšem ho vyrábí a z 99 % prodávají pouze Indové. Tak si to užijte.

Antonio

není to zbytečný komentář? Vždyť v Kataru budete dle výše uvedeného itineráře pouze den, což na poznání ryzosti zlata asi stačí. No a na Maledivách dva dny. Zbývající čas je na Cejlonu a o tom snad nechcete povídat, že se jedná o lokalitu pro pasivní turisty vy hnidopichu 😀

Terka

Dobrý den, pro návštěvu Dauhá je tedy potřeba vízum, které se dá vyřídit po příletu na letišti? Není mi to z toho srozumitelné. Případně kolik stojí? Díky

Antonin

Dobrý den, Terko,

do Kataru vízum není třeba, potřebné razítko získáte bezplatně po příletu na letiště. 🙂

Tonda

Jarda

Zatím platí bezvízový vstup. Po případném sbratření s hegemonem Arabského poloostrova (SA), dáles SAE, Bahrajnem a Ománem opět víza reálně hrozí. Takže bych byl opatrný v predikcích, co bude příští léto. Zatím se letadla Kataru musí vyhýbat vzdušnému prostoru nad uvedenými zeměmi a na poloostrov (brzy po zásahu SA ostrov) létají v obou směrech přes Irán (nechá si dobře platit).

Lenka

Zdravím,
dajte si pozor pri objednávaní hotela na Maldivách. Sú tam 2 ostrovy Gan a sú od seba dosť vzdialené (iné atoly). Letí sa na ostrov Gan v Addu City a hotel, ktorý je v popise, sa nachádza na inom atole. Z vlastne skúsenosti odporúčam Equa Reef Maldives, ostrov Feydhoo, atol Addu City. Boli sme tam tento rok a bolo fantasticky. Aby ste ušetrili, izbu objednajte e-mailom priamo u majiteľa. Neviem, či tu môžem napísať priamo kontakt, ale nájdete ho na ich stránke alebo cez FB.

Antonin

Ahoj Lenko,

díky moc za aktuální tip. 🙂 V příspěvku jsme uvedli odkaz právě na Vámi doporučované bydlo.

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)