Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 15 093 Kč
26.10.2018

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy

15093

O této nabídce

Pěkný výlet 3v1 si lze stále naplánovat díky kombinaci letenek Qatar Airways a Srílankanu. Prakticky kdykoliv od listopadu až do léta příštího kalendářního roku se můžete vydat z Prahy přes Katar až do vod Indického oceánu, kde postupně navštívíte Maledivy (konkrétně ostrov Gan) a samozřejmě i velice populární Srí Lanku. Nejlevněji combo poskládáte ještě během listopadu, kdy letenky pořídíte za 15 093 Kč, avšak kupa dalších termínů je dražší jen o pár stovek.

Pokud vám příkladová data nevyhovují, tak není problém si cestu poskládat dle vlastní libosti. S jednotlivými termíny lze hýbat, tudíž si můžete pobyt v konkrétních destinacích zkrátit či naopak prodloužit podle svého gusta. Jestliže by se vám to nedařilo, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad 2018 – květen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Úvodní noc na cestě budete trávit v Dauhá, kde bychom si vybrali tento pěkný tříhvězdový hotel za 528 Kč/os./noc. Po přesunu na maledivský ostrov ostrov Gan využijte nabídky tohoto tříhvězdového hotelu za 855 Kč/os./noc včetně snídaně (viz. doporučení Lenky). A v rámci pobytu na Srí Lance si minimálně pár dní užijte na jihu v okolí letovisko Mirissa. Nabídka je zde opravdu pestrá a pěkně vychází třeba tento guesthouse se skvělým hodnocením za 184 Kč/os./noc včetně snídaně. O kousek dál na pobřeží můžete využít i tento parádní resort na pobřeží za 338 Kč/os./noc. Další možnosti na vás čekají na Hotels.com a Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Kataru, na Maledivy a Srí Lanku za 15 093 Kč

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 15 093 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)