Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 14 999 Kč
26.9.2018

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy

14999

O této nabídce

Opět po nějaké době lze poskládat pěkné letenkové combo z nabídky Qatarců a SríLankanu, v jehož rámci navštívíte dvě anebo hned tři zajímavé destinace. Z Prahy se nejdříve vydáte na Střední východ do Kataru, odkud budete pokračovat na maledivský ostrov Gan, abyste celou dovolenou zakončili na oblíbené Srí Lance. Celá tato kombinace vyjde z Prahy již za 14 999 Kč. Tak neváhejte a vydejte se za dobrodružstvím na ostrovy v Indickém oceánu.

Pokud vám příkladová data nevyhovují, tak není problém si cestu poskládat dle vlastní libosti. S jednotlivými termíny lze hýbat, tudíž si můžete pobyt v konkrétních destinacích zkrátit či naopak prodloužit podle svého gusta. Jestliže by se vám to nedařilo, tak si napište do komentářů o termíny a my se na to mrkneme!

Ubytování

Během pobytu v katarské metropoli Dauhá bychom si k noclehu vybrali tento skvěle hodnocený 5*hotel za 749 Kč/os./noc. Po přesunu na Maledivy můžete najít pohodové zázemí v těchto apartmánech za 764 Kč/os./noc, zatímco na Srí Lance už si vyberte bydlo dle svých cestovních plánů. Nabídka ubytovacích kapacit je zde opravdu široká, přičemž za ně nemusíte zaplatit ani majlant. Určitě se vám vyplatí se podívat na Hotels.com či klasický Booking.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Kataru, na Maledivy a Srí Lanku za 14 999 Kč

Katar + Maledivy + Srí Lanka z Prahy za 14 999 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)