Karibský ostrov Roatán z Prahy za 12 767 Kč
30.10.2017

Karibský ostrov Roatán z Prahy

12767

O této nabídce

Vydejte se během sychravých podzimně-zimních měsíců do Karibiku a poznejte méně známý ostrov Roatán ležící v Karibském moři ca 65 kilometrů od pobřeží Hondurasu. Letenky z Prahy na křídlech letecké aliance SkyTeam (tentokráte v podání americké Delty a nizozemských KLM) Vás vyjdou na velmi pěkných 12 767 Kč. Cestou si lze naplánovat i několikahodinový stopover v Amsterdamu a rychle mrknou do města, zatímco delšímu stopoveru v Atlantě se tak jako tak nevyhnete. My bychom v něm však spatřovali další bonus, neboť se pohodlně vyspíte v hotelu a ještě můžete navštívit muzeum Coca Coly či obří akvárium.

Na samotném Roatánu zažijete pravou karibskou pohodu. Na své si přijdou jak milovníci slunce a plážového polehávání, tak i vyznavači aktivnější dovolené, kteří se vydají objevit korálové útesy pod mořskou hladinou či si třeba zarybaří. Zajímavým tipem na výlet bude i trip v kajaku na východním pobřeží skrze zdejší mangrovové porosty.

Tak hurá na Roatán a to třeba v termínu od 8. do 23. prosince >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Jestliže obecně platí, že karibské destinace nepatří mezi ty nejlevnější, tak Roatán je příjemnou výjimkou potvrzující pravidlo. Ceny zde rozhodně nejsou tak vysoké jako na ostatních karibských ostrovech a bez problémů tak seženete třeba takovýto jednoduchý hotel přímo na pláži za 227 Kč/os./noc (byť se společnou koupelnou). Pěkný hotel s vlastní sociálkou na západním pobřeží pak vyjde na 465 Kč/os./noc. Větší luxus si pak můžete dopřát v této solidní tříhvězdě za 776 Kč(/os./noc vč. snídaně.

Víza

Pro pobyt v Hondurasu, kam ostrov Roatán geografiky spadá, vízum občané České republiky nepotřebují. Vystačíte si s platným biometrickým pasem. Jelikož Vás na cestě však čeká přestup na území USA, bude nutné si vyřídit elektronickou registraci ESTA. Jak to hravě zvládnout si přečtete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy na Roatán za 12 767 Kč

 

Karibský ostrov Roatán z Prahy za 12 767 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)