Karibik v zimě z Prahy – 13 746 Kč
22.6.2015

Karibik během zimy, z Prahy

O této nabídce

Vydat se na přelomu podzimu či zimy do Karibiku můžete za slušné peníze s Air France. Zpáteční letenky na Guadeloupe či na Martinik pořídíte z Prahy (PRG) za 13 746 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 1. prosince na Martinik do Fort-de-France s návratem 8. prosince. Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=522 w=576 h=432 float=center]

TIP: V Paříži musíte změnit letiště z Charles de Gaulla na Orly, nicméně to není problém, jelikož transfer je v tomto případě zdarma. Po příletu na CDG si vyzvedněte odbavená zavazadla, dojděte na infostánek Air France a tam obdržíte lístky na autobus zdarma.

Kromě Martiniku se můžete také vydat na Guadeloupe!

Guadeloupe – Pointe-à-Pitre – 13 746 Kč/os. => např. 12. 9. – 19. 9. Rezervuj příklad >>,     kalendář dostupných termínů>>

Ubytování na Martiniku

Na Martiniku bychom na příkladová data bydleli v tomto jednoduchém ubytování.  Pokud hledáte něco luxusnějšího, nezapomeňte se podívat do tajných nabídek.

Ubytování na Guadeloupe

Pokud vyrazíte na Guadeloupe, zvažte tento slušný bungalow, nebo toto solidní studio.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)