Karibik v zimě z Prahy – 13 746 Kč
22.6.2015

Karibik během zimy, z Prahy

O této nabídce

Vydat se na přelomu podzimu či zimy do Karibiku můžete za slušné peníze s Air France. Zpáteční letenky na Guadeloupe či na Martinik pořídíte z Prahy (PRG) za 13 746 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 1. prosince na Martinik do Fort-de-France s návratem 8. prosince. Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=522 w=576 h=432 float=center]

TIP: V Paříži musíte změnit letiště z Charles de Gaulla na Orly, nicméně to není problém, jelikož transfer je v tomto případě zdarma. Po příletu na CDG si vyzvedněte odbavená zavazadla, dojděte na infostánek Air France a tam obdržíte lístky na autobus zdarma.

Kromě Martiniku se můžete také vydat na Guadeloupe!

Guadeloupe – Pointe-à-Pitre – 13 746 Kč/os. => např. 12. 9. – 19. 9. Rezervuj příklad >>,     kalendář dostupných termínů>>

Ubytování na Martiniku

Na Martiniku bychom na příkladová data bydleli v tomto jednoduchém ubytování.  Pokud hledáte něco luxusnějšího, nezapomeňte se podívat do tajných nabídek.

Ubytování na Guadeloupe

Pokud vyrazíte na Guadeloupe, zvažte tento slušný bungalow, nebo toto solidní studio.


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)