Karibik – St. Maarten, Aruba, Bonaire – 11 890 Kč
5.8.2014

Karibik - St. Maarten, Aruba, Bonaire

O této nabídce

Dnes jsme Vás již informovali o možnosti zaletět se podívat do Karibiku na ostrov Curacao (zde). Za stejnou cenu se můžete zaletět podívat i na další ostrovy Nizozemských Antil. Každý ostrov je zajímavý něčím jiným a uřčitě si každý najdete to své. Odlety jsou opět z Lipska (LEJ) a termíny jsou dostupné od srpna do října.

St. Maarten

Nejznámějším místem ostrova je pláž Maho Beach, která je vyhledávaná hlavně leteckými nadšenci. Nedaleko jižního konce pláže je totiž ranvej letiště Princess Juliana International Airport (SXM) a letadla Vám létají jen pár metrů nad hlavou.

Příkladem může být termín 6. září – 21. září – rezervuj příklad >>

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři  (pokud chcete rezervaci pozdržet do 8. srpna či budete platit hotově nebo kartou, doporučujeme si najít termín v kalendáři a potom ho rezervovat v tomto vyhledávači letenek)

Délka pobytu: minimálně 7 dní, maximálně 1 měsíc

Ubytování na

Aruba

Jeho poloha zajišťuje dobré klimatické podmínky po celý rok. O tomto ostrově se povídá, že má nejkrásnější pláže v celém Karibiku. Nejvíce populární jsou pláže Palm Beach a Eagle Beach. Ostrov je známý také ochočenými plameňáky na pláži, přírodním skalním mostem nebo možností projížďky po ostrově na koňském hřbetě.

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři 

Bonaire

Malý ostrov tvaru bumerangu je považován za skutečný ráj potápěčů. Proslavil se také produkcí soli.

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři 

Jak se dostat do Lipska?

Na letiště do Lipska se dostanete nejpohodlněji vlastním automobilem, případně autobusem Eurolines (1220 Kč tam i zpět). Vlak vychází už na cca 1800 Kč tam i zpět – jízdenka Včasná Evropa – Německo).

 

[google-map-v3 shortcodeid=“35527119″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“St. Maarten{}4-default.png|Aruba{}5-default.png|Bonaire{}6-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)