Karibik – St. Maarten, Aruba, Bonaire – 11 890 Kč
5.8.2014

Karibik - St. Maarten, Aruba, Bonaire

O této nabídce

Dnes jsme Vás již informovali o možnosti zaletět se podívat do Karibiku na ostrov Curacao (zde). Za stejnou cenu se můžete zaletět podívat i na další ostrovy Nizozemských Antil. Každý ostrov je zajímavý něčím jiným a uřčitě si každý najdete to své. Odlety jsou opět z Lipska (LEJ) a termíny jsou dostupné od srpna do října.

St. Maarten

Nejznámějším místem ostrova je pláž Maho Beach, která je vyhledávaná hlavně leteckými nadšenci. Nedaleko jižního konce pláže je totiž ranvej letiště Princess Juliana International Airport (SXM) a letadla Vám létají jen pár metrů nad hlavou.

Příkladem může být termín 6. září – 21. září – rezervuj příklad >>

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři  (pokud chcete rezervaci pozdržet do 8. srpna či budete platit hotově nebo kartou, doporučujeme si najít termín v kalendáři a potom ho rezervovat v tomto vyhledávači letenek)

Délka pobytu: minimálně 7 dní, maximálně 1 měsíc

Ubytování na

Aruba

Jeho poloha zajišťuje dobré klimatické podmínky po celý rok. O tomto ostrově se povídá, že má nejkrásnější pláže v celém Karibiku. Nejvíce populární jsou pláže Palm Beach a Eagle Beach. Ostrov je známý také ochočenými plameňáky na pláži, přírodním skalním mostem nebo možností projížďky po ostrově na koňském hřbetě.

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři 

Bonaire

Malý ostrov tvaru bumerangu je považován za skutečný ráj potápěčů. Proslavil se také produkcí soli.

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři 

Jak se dostat do Lipska?

Na letiště do Lipska se dostanete nejpohodlněji vlastním automobilem, případně autobusem Eurolines (1220 Kč tam i zpět). Vlak vychází už na cca 1800 Kč tam i zpět – jízdenka Včasná Evropa – Německo).

 

[google-map-v3 shortcodeid=“35527119″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“St. Maarten{}4-default.png|Aruba{}5-default.png|Bonaire{}6-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Helena

ahoj, jak často se prosim opakuji akce na letenky na san maarten? diky! 🙂

zaletsi

Zrovna St. Marteen moc často v akci nebývá, tak jednou, maximálně dvakrát do roka. 😉

Jirka

David

Nekoupil někdo letenky do Bonaire v období 30.8.-13.9.14?

David

Koukám, jak se po dlouhé době rozjely pěkné nabídky letenek. Jaká je pravděpodobnost, že při rezervaci a zaplacení bohužel převodem na účet se zadaří pořídit tyto letenky. A když se nezadaří, jak vrací odeslané peníze za letenky. Díky za pomoc

zaletsi

Ahoj Davide,
pokud si zarezervuješ letenku například zítra v 09:00 a pošleš hned příkaz na stejnou banku, letenky dostaneš obratem. Jestli máš jinou banku, chceš platit hotově nebo kartou, potom bych to rezervoval na http://www.zaletsi.cz/letenky-multicity vyjde tě to o cca 10 Kč dráž, ale letenku dostaneš po platbě kartou automaticky do e-mailu.

Jirka

David

Já to už vzal z toho odkazu jak je v textu, tam je Pelikán, když mi přišla faktura, tak jsem dal převod na účet, ale z mBank na KB, a to chvíli trvá, tak jaká je šance. Nemám s tímto vůbec zkušenosti.

zaletsi

Podle toho, kdy přesně si to platil a jaké si nastavil datum splatnosti. Jestli platba z mBank stihla odejít včera, dneska by tam měla dorazit a všechno by mělo být ok. Nicméně pokud by se to zaplatit nestihlo, Pelikán ti vrátí peníze. 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)