Karibik – Punta Cana – Jetairfly –  7 796 Kč
3.5.2013

Karibik – Punta Cana – Jetairfly – 7 796 Kč

O této nabídce

Last minute letenky do Karibiku s odletem z Bruselu nabízí tuifly.be za 299,98 EUR + 15 EUR poplatek, u kterého nezáleží, kolik poletí lidí. Příkladem může být odlet 15. května s návratem 22. května.

Další dostupné termíny za tuto cenu:

odlet v květnu: 6,8,11,13,15,20,22

návrat v květnu: 15,18,22,25,29

Ubytování v Punta Cana

Velmi kvalitní ubytování v řetězci Sheraton pořídíte již za 7531 Kč na týden/os. včetně všech poplatků.

Jak se dostat do Bruselu

Nejlepší možností je vlastním automobilem, pokud ho nemáte k dispozici, můžete využít Student Agency, které jezdí tuto trasu tam i zpět za 3900 Kč (mínus případné slevy).
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Punta Cana{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)