Karibik – Punta Cana – 12 990 Kč
8.9.2015

Karibik - Punta Cana

O této nabídce

Vydat se před blížící se zimou už teď do Karibiku můžete za 12 990 Kč s ruskou aerolinkou Transaero. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Punta Cana (PUJ) pořídíte za tuto cenu například na datum 15. září s návratem 23. září.

[highlightbg /]

Vánoční tip: pokud chcete strávit Vánoce v Karibiku, můžete zvolit data např. 22. 12. – 6. 1., kdy pořídíte letenky za 14 202 Kč – Rezervuj vánoční termín >>

[singlepic id=681 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Punta Cana

Na příkladové datum bychom volili tento jednoduchý hotel kousek od pláže. Rovněž si nabídky můžete porovnat přes srovnávač Trivago.

Jak je to s vízy?

Pokud nebudete v Dominikánské republice déle jak 30 dní, víza nejsou za účelem turismu potřeba, po přistání je třeba pouze zakoupit turistickou kartu za 10 USD.


guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Barbora

Dobrý den,
Mohla bych se zeptat jak se dá přepravit mezi letišti v Rusku ? A kolik je k tomu potřeba času

Pavla

Dobrý den,
jen ještě jak je to s vízy v Rusku? Je potřeba pro přestup ??

Honza

Zdravím, nebyla by nějaká kombinace během února kde by bylo více ostrovu? Například Domenikánská rep, Kuba, Jamajka, Portoriko nebo jiné malé karibské ostrovy. Třeba i s přejezdy lodí. Plus minus na 3 týdny.
Děkuji

Honza

To zní velice hezky. Máte nějakou kombinaci na únor? Miami na pár dní, pak Bahamy a na chvíli někam na Kubu, to už je kousek 🙂 Tu bych s případně zkusil dohledat 🙂
Díky za tip

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)