Karibik – Punta Cana – 12 990 Kč
8.9.2015

Karibik - Punta Cana

O této nabídce

Vydat se před blížící se zimou už teď do Karibiku můžete za 12 990 Kč s ruskou aerolinkou Transaero. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Punta Cana (PUJ) pořídíte za tuto cenu například na datum 15. září s návratem 23. září.

[highlightbg /]

Vánoční tip: pokud chcete strávit Vánoce v Karibiku, můžete zvolit data např. 22. 12. – 6. 1., kdy pořídíte letenky za 14 202 Kč – Rezervuj vánoční termín >>

[singlepic id=681 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Punta Cana

Na příkladové datum bychom volili tento jednoduchý hotel kousek od pláže. Rovněž si nabídky můžete porovnat přes srovnávač Trivago.

Jak je to s vízy?

Pokud nebudete v Dominikánské republice déle jak 30 dní, víza nejsou za účelem turismu potřeba, po přistání je třeba pouze zakoupit turistickou kartu za 10 USD.


guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Zdravím, nebyla by nějaká kombinace během února kde by bylo více ostrovu? Například Domenikánská rep, Kuba, Jamajka, Portoriko nebo jiné malé karibské ostrovy. Třeba i s přejezdy lodí. Plus minus na 3 týdny.
Děkuji

Honza

To zní velice hezky. Máte nějakou kombinaci na únor? Miami na pár dní, pak Bahamy a na chvíli někam na Kubu, to už je kousek 🙂 Tu bych s případně zkusil dohledat 🙂
Díky za tip

Pavla

Dobrý den,
jen ještě jak je to s vízy v Rusku? Je potřeba pro přestup ??

Barbora

Dobrý den,
Mohla bych se zeptat jak se dá přepravit mezi letišti v Rusku ? A kolik je k tomu potřeba času

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)