Karibik – Portoriko – 10 859 Kč
24.1.2015

Karibik - Portoriko

O této nabídce

Levných letenek s klasickými aerolinkami je do Karibiku letos jak šafránu, nicméně i tak se můžete během února či března vydat do Portorika. Zpáteční letenku z Milána (MXP) do San Juanu (SJU) s návratem do Mnichova (MUC) pořídíte za 10 859 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 8. února s návratem 15. února. Rezervuj příklad >>

[singlepic id=281 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Portoriku

V San Juanu bychom bydleli v tomto hotelu včetně snídaně nedaleko od pláže. Pokud hledáte luxusnější hotel, mrkněte do tajných nabídek, příp. si hotely srovnejte přes Trivago.

Jak do Milána

Do Milána se z Prahy nejlevněji dostanete s easyjetem přímo na letiště Malpensa nebo s Wizzairem na nízkonákladové letiště Bergamo. Cena jednosměrné letenky se pohybuje zhruba od 700 Kč.

Jak z Mnichova

Z Mnichova přímo na letiště se pohodlně dostanete se společností Student Agency nebo do centra s Eurolines za přibližně 500 Kč v jednom směru.

Jak je to s vízy?

Víza nejsou potřeba, nicméně jedná se o území USA, nezapomeňte tedy na biometrický pas a vyřízenou ESTu, o kterou si můžete nejlevněji zažádat on-line zde.
[google-map-v3 shortcodeid=“7f9f74b5″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“San Juan, Puerto Rico{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)