Karibik – Martinik – 11 162 Kč
7.12.2014

Martinik v zimě

O této nabídce

Na konci hlavní zimní sezóny se můžete vydat za teplem do karibských moří za 11 162 Kč. Zpáteční letenku pořídíte z Paříže Orly (ORY) do Fort de France (FDF) například na 11. března s návratem 18. března – Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: nejlevněji v tomto vyhledávači (pokud budete platit kartou či hotově, doporučujeme tento vyhledávač), do vyprodání nebo do 9. 12.
  • Dostupné letenky: od 1. 3. do 8. 4.
  • Maximální doba pobytu: 1 měsíc
  • Zavazadla: v ceně letenky 23kg k odbavení

Další příkladové termíny

Jak se dostat do Paříže

 

Z Prahy na pařížské letiště Orly (ORY) létá nízkonákladová Transavia,  alternativně můžete využít Easyjet, ČSA či Air France na druhé letiště Charles de Gaulle (CDG). Nicméně dejte si dostatečný čas na přestup, jelikož budete mít přestup negarantovaný.

Ubytování na Martiniku

Ani za ubytování na Martiniku nezaplatíte raketu. Na příkladové datum doporučujeme tento jednoduchý hotel přímo na pláži, který vás vyjde na celý týden na 5699 Kč/os.

[google-map-v3 shortcodeid=“b7f462b2″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fort de France, Martinik{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)