Karibik – Curacao – 11 890 Kč
5.8.2014

Karibik - Curacao

O této nabídce

Pokud se chystáte do Karibiku můžete využít kombinaci aerolinky Darwin a KLM na nizozemský ostrov Curacao, kter ý leží v Malých Antilách. Příkladem může být odlet 10. září z Lipska (LEJ) do Curacaa (CUR) s návratem 21. září – rezervuj příklad >>

Všechny dostupné termíny: v tomto kalendáři  (pokud chcete rezervaci pozdržet do 8. srpna či budete platit hotově nebo kartou, doporučujeme si najít termín v kalendáři a potom ho rezervovat v tomto vyhledávači letenek)

Délka pobytu: minimálně 7 dní, maximálně 1 měsíc

Ubytování na ostrově

Na ostrově pořídíte levné ubytování za 566 Kč/os/noc například v tomto jednoduchém apartmánu. 

Ubytování v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži včetně snídaně potom stojí 815 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Lipska?

Na letiště do Lipska se dostanete nejpohodlněji vlastním automobilem, případně autobusem Eurolines (1220 Kč tam i zpět). Vlak vychází už na cca 1800 Kč tam i zpět – jízdenka Včasná Evropa – Německo).

[google-map-v3 shortcodeid=“087b6201″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Curacao{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)