Karibik – Bonaire z Prahy za 12 114 Kč
12.5.2019

Karibik - Bonaire z Prahy

12 114

O této nabídce

Využijte akci americké aerolinky United, která nabízí letenky z Prahy přes New York na karibský ostrov Bonaire, což je z jeden ostrovů patřící pod Karibské Nizozemsko. V ceně je kromě příručáku taktéž i odbavené zavazadlo, takže delší přestup za velkou louží můžete využít k nákupům hadrů nebo k rychlé prohlídce Manhattanu.

Bonaire je malý nizozemský ostrůvek v Karibiku připomínající bumerang. Často bývá označován jako ráj potápěčů a rozhodně se není moc čemu divit. Celý ostrov je totiž obklopen korálovými útesy, kde se vyblbne každý fanoušek podmořského světa. Příznivci odpočinku na krásných pláží si zde ale také své najdou.

Příkladovým termínem může být například červencový týden 5. – 13. 7. z Prahy na Bonaire za 12 114 Kč.

Ubytování

Po příletu bychom se ubytovali v pěkném Bella Breeze Resort za 1002 Kč / os. / noc. Na Bonairu můžeme dále doporučit ubytování v Aqua Viva Suites, kde za dvoulůžkový pokoj dáte 990 Kč / os / noc.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Na Bonaire víza potřebovat nebudete, jelikož je součástí Nizozemska. Ovšem kvůli tomu, že jsou přestupy v New Yorku, budete si muset předem opatřit elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách.

Náhled letenky z Prahy na Bonaire za 12 114 Kč

Karibik - Bonaire z Prahy za 12 114 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)