Karibik – Bonaire z Mnichova za 11 217 Kč
8.3.2019

Karibik - Bonaire z Mnichova

11 217

O této nabídce

Milujete Karibik a rádi byste vyrazili na trošku netradiční karibský ostrov? Tak co takhle se vydat na Bonaire, jeden z ostrovů Malých Antil. Na tento malinký nizozemský ostrov, nacházející se nedaleko venezuelského pobřeží, si můžete zaletět z Mnichova za 11 217 Kč. V ceně je už odbavené zavazadlo. Lety jsou s delšími přestupy v New Yorku, které můžete využít k nákupům, k návštěvě známých či příbuzných, a nebo si prostě skočit na jednoho opravdickýho hambáče do centra NY.

Bonaire je malý nizozemský ostrůvek v Karibiku připomínající bumerang. Často bývá označován jako ráj potápěčů a rozhodně se není moc čemu divit. Celý ostrov je totiž obklopen korálovými útesy, kde se vyblbne každý fanoušek podmořského světa. Příznivci odpočinku na krásných pláží si zde ale také své najdou.

Super termín vychází například od 22. 3. – 6. 4. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg
 • Dostupnost: březen – květen 2019
 • Termíny:
  • 22. 3. – 6. 4.
  • 3. 5. – 11. 5.
  • 10. 5. – 18. 5.
  • 17. 5. – 25. 5.

Ubytování

Na Bonairu můžeme doporučit ubytování v Aqua Viva Suites, kde za dvoulůžkový pokoj dáte 990 Kč/os. Další pěkné ubytování nabízí Bonaire Fun Apartments, kde vás studio pro dva vyjde na 1 280 Kč/os. K zahození není ani Caribbean Club Bonaire, kde za dvoulůžák zaplatíte 1 200 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Na Bonaire víza potřebovat nebudete, jelikož je součástí Nizozemska. Ovšem kvůli tomu, že jsou přestupy v New Yorku, budete si muset předem opatřit elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách.

Náhled letenky z Mnichova na Bonaire za 11 217 Kč

Karibik - Bonaire z Mnichova za 11 217 Kč

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)