Karibik – Aruba z Prahy za 11 938 Kč
3.7.2018

Karibik - Aruba z Prahy

11938

O této nabídce

Na skutečně odpočinkovou dovolenou se můžete vydat do Karibiku na ostrov Aruba ležící jen několik desítek kilometrů od pobřeží jihoamerické Venezuely. Tato autonomní oblast patřící Nizozemskému království je vyhlášena zejména výskytem  plameňáků růžových, kteří vám budou dělat společnost i na pláži. Mezi ty nejoblíbenější patří Eagle beach či Palm beach pyšnící se blankytně modrým mořem a jemným bílým pískem, relax zde vám dozajista dobije baterky.

​​​​​​​Zpáteční letenky z Berlína na Arubu vychází na 13 998 Kč, přičemž si můžete vybírat z celé řady termíny od září až do února příštího roku. Tak se na vysněnou dovolenou dovolenou vydejte třeba v termínu od 7. do 17 září (REZERVUJ ZDE), kdy se ještě nejedná o hlavní sezonu a ceny na ostrově budou pro vaši peněženku příznivější. Je však nutné podotknout, že se nevyhnete dlouhým přestupům v New Yorku v obou dvou směrech, kdy vás vždy čeká téměř celodenní zastávka. My v tom však nespatřujeme výrazné omezení, alespoň si při dlouhé cestě odpočinete na hotelu, projdete se po Manhattanu a na zpáteční cestě využijete kapacitu odbaveného zavazadla, když se vydáte na nákupy…

Komu však nedělá problém naplánovat si relativně spontánní výlet, tak může využít nabídku společnosti TUIfly. Ta nabízí zpáteční letenky z londýnského letiště Gatwick v termínu 12. – 19. července za 7 745 Kč >> REZERVUJ ZDE. Na Gatwick se z Prahy nejlépe dostanete večer před odletem, tj. 11. 7. za 1 602 Kč / os. (při nákupu 2 ks letenek) s easyJetem, zatímco zpáteční cestu absolvujete s Wizzairem na trase Luton – Praha dne 20. 7. za 2 591 Kč (pokud tedy máte členství ve WDC, jinak si pětistovku připlatíte). Tím pádem vám na zpáteční cestě zbude ještě čas na zastávku v Londýně a občerstvení tradičními fish&chips. Celkem za tuto skládačku s příručním zavazadlem na trase Praha – Londýn – Aruba a zpět zaplatíte 11 938 Kč.

Ubytování

Na pláž to v Oranjestadu není daleko odnikud. My bychom si pro nocleh vybrlali tento pohodový hostel za 944 Kč/os./noc anebo takovýto vlastní apartmán za 505 Kč/os./noc. Větší luxus vám pak potenciálně dopřeje tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel za 1 159 Kč/os./noc.

Během přestupů v New Yorku si za svou základnu vyberte tento osvědčený hotel v Queensu za 1 622 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně kupu dalších nabídek bydel na jak na Arubě, tak v New Yorku naleznete na stránkách klasického Bookingu nebo mrkněte na AirBnB.

Víza

Aruba je oficiálně jednou z autonomních zemí Nizozemského království, jakákoliv víza tedy nejsou potřeba. Vystačíte si s platným cestovním pasem. Nicméně nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA, kterou je třeba si zařídit z důvodu přestupů na území Spojených států amerických. Získáte ji online za pár minut a poplatek 14 USD. Jak se na to rychle se dočtete na této stránce.

Náhled letenky z Berlína na Arubu za 13 998 Kč

Náhled letenky z Londýna na Arubu za 7 745 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)