Kapverdy z Prahy za 4 207 Kč
25.10.2018

Kapverdy z Prahy

4207

O této nabídce

Kdo nezbrojí proti „diktátu z Bruselu“, toho by mohla zajímat atraktivní nabídka letů na Kapverdské ostrovy s Brussels Airlines. Zpáteční letenky z belgické metropole na ostrovy Boa Vista a Sal pořídíte za parádní cenu – 3 428 Kč. Nejlevnější tarif pak klasicky obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale to by zrovna v případě této destinace nemělo být velkou překážkou. Přískoky do Bruselu pořídíte za ceny kolem tisícovky s Ryanairem na vedlejší letiště Charleroi, případně za cca dvojnásobnou cenu s ČSA, kteří létají na hlavní letiště Zaventem. Budeme-li počítat s první uvedneou variantou, tak se z Prahy na Kapverdy dostanete za skvělých 4 207 Kč! Jedinou kaňkou na celé kombinaci je nutnost nocovat v Bruselu v rámci cesty tam i zpět, neboť na ranní odlet a pozdní přílet žádné letecké spojení do Prahy neexistuje.

Na ostrově Boa Vista doporučujeme pláže Povoacao Velha poblíž Santa Monica anebo pláže Praia do Curranlinho s jemným bílým pískem. Dovolenou na tomto ostrově si lze zpestřit i výletem na čtyřkolkách do „pouště“ Desert da Viana. Na severu ostrova se pak můžete zajet podívat na bývalou továrnu na keramiku, která je však dnes zavalená pískem, což zní činí velmi fotogenický objekt.

Na druhém ostrově v nabídce – na Salu se kromě klasického može můžete vykoupat i v přírodním lávovém koupališti Pedra de Lume Salt Plans, kde dříve bývaly solné doly, anebo také v Buraconě,kde jsou další další lávová jezírka a toto místo je velmi oblíbené pro šnorchlování. Na západě ostrova v Ponta Preta pak můžete zkusit i windsurfing nebo jeho blízkého příbuzného ve formě kitesurfingu. V Santa Marii na jihu ostrova pak kromě plážových aktivit a již zmíněného surfingu můžete navštívit i botanickou a zoologickou zahradu nebo želví líheň.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • ​​​​​​​Praha – Brusel: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (ČSA) anebo 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm (Ryanair)
  • Brusel – Kapverdy: 1 ks příručního zavazadla s limitem 55 x 40 x 23 cm a osobní věc (40 x 30 x 10 cm) – dohromady max. 12 kg
 • Dostupnost: listopad 2018 – únor 2019
 • Příkladové kombinace termínů:
  • Praha – Boa Vista za 4 207 Kč (16. – 25. 1.)
   • Praha – Brusel (Charleroi) -> 16. – 25. 1. za 778 Kč
   • Brusel – Boa Vista -> 17. – 24. 1. za 3 428 Kč
  • Praha – Sal za 4 207 Kč (8. – 17. 12.)
   • Praha – Brusel (Charleroi) -> 8. – 17. 12. za 778 Kč
   • Brusel – Sal -> 9. – 16. 12. za 3 428 Kč
 • Tip: Letenky z Bruselu na Kapverdy hledejte vždy ve čtvrtek a neděli.

Ubytování

Vydáte-li se na ostrov Boa Vista, tak podívejte se na toto jednoduché ubytko za 611 Kč/os./noc. Jestliže se cílem vaší cesty stane ostrov Sal, dejte šanci tomuto pěknému čtyřhvězdovému apartmánu se snídaní v ceně za 736 Kč/os./noc. Další nabídku bydel naleznete na stránkách Hotels.com a klasickém Bookingu.

Vzhledem k itineráři letů a jejich nenávaznosti v Bruselu se prostě nocování v Belgii v obou dvou směrech nevyhnete. Blízko hlavního bruselského letiště bychom nalezli zázemí v tomto slušném hotelu za 893 Kč/os./noc. U letiště Charleroi bychom vzali za vděk touto tříhvězdou za 753 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Bruselu na Boa Vistu za 3 428 Kč

Náhled přískoku z Prahy do Bruselu za 778 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)