Kapverdy z Norimberku za 5106 Kč
24.1.2016

Kapverdy z Norimberku

O této nabídce

Kapverdy jsou v poslední době čím dál vyhledávanější destinací díky svému celoročně přívětivému klimatu, nádherným horským scenériím i kilomentrům krásných pláží. Velkou nevýhodou často bývá jen to, že pokud se chcete na ostrov vypravit bez cestovky na vlastní pěst, dáte za letenku často pekelně vysokou částku. Z tohoto důvodu je mimořádná nabídka něměcké cestovky Tuifly, která nabízí charterové letenky z Norimberku na sotrov Sal jen za 185 EUR neboli přibližně 5106 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento odkaz
  • Cestovní období: duben 2016, nepatrně dráž lze také na přelomu února a března

[/highlightbg]

Ubytování na Salu

Ubytování v celkem hezkém apartmánu pro 3 osoby nedaleko od pláže pořídíte už zhruba za 230 Kč na os. a noc.

Osvědčený apartmán s výborným hodnocením téměř na pláži a nedaleko centra stojí okolo 500 Kč na os. a noc.

V případě, že si potrpíte na luxus, doporučujeme se vypravit na Kapverdy spíše s cestovkou, která nabízí ceny, na které se samostatně jen stěží dostanete. Dovolenou na Kapverdách si můžete výhodně rezervovat zde.

Jak do Norimberku

Z Prahy se do Norimberku dostanete výhodně autobusem buď se Student Agency, nebo se společností Flixbus. Cena jednosměrných jízdenek začíná zhruba na 400 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)