Kapverdy z Norimberku za 5106 Kč
24.1.2016

Kapverdy z Norimberku

O této nabídce

Kapverdy jsou v poslední době čím dál vyhledávanější destinací díky svému celoročně přívětivému klimatu, nádherným horským scenériím i kilomentrům krásných pláží. Velkou nevýhodou často bývá jen to, že pokud se chcete na ostrov vypravit bez cestovky na vlastní pěst, dáte za letenku často pekelně vysokou částku. Z tohoto důvodu je mimořádná nabídka něměcké cestovky Tuifly, která nabízí charterové letenky z Norimberku na sotrov Sal jen za 185 EUR neboli přibližně 5106 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento odkaz
  • Cestovní období: duben 2016, nepatrně dráž lze také na přelomu února a března

[/highlightbg]

Ubytování na Salu

Ubytování v celkem hezkém apartmánu pro 3 osoby nedaleko od pláže pořídíte už zhruba za 230 Kč na os. a noc.

Osvědčený apartmán s výborným hodnocením téměř na pláži a nedaleko centra stojí okolo 500 Kč na os. a noc.

V případě, že si potrpíte na luxus, doporučujeme se vypravit na Kapverdy spíše s cestovkou, která nabízí ceny, na které se samostatně jen stěží dostanete. Dovolenou na Kapverdách si můžete výhodně rezervovat zde.

Jak do Norimberku

Z Prahy se do Norimberku dostanete výhodně autobusem buď se Student Agency, nebo se společností Flixbus. Cena jednosměrných jízdenek začíná zhruba na 400 Kč.


guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ludek

Trosku problem je, ze krasne horske scenerie tam opravdu jsou, nikoli ovsem na Salu – je potreba preletet/preplavit se dal na Santiago, Fogo nebo Santo Antao (a to stoji o neco/dost navic). Kdo chce jen na plaze tak pro nej je Sal ok.

Aleš

Ahoj,
nevíte jak je to Tuifly se zavazadly? Píše mi to, že zadarmo mám pouze 0kg adalší je příplatek 🙁

Pro Person 0 Gepäckstücke frei
Pro Person 0 kg Gesamtgewicht frei

Wenn Sie mehr als 0 kg Gepäck benötigen, buchen Sie jetzt ein Übergepäck und/oder weitere Gepäckstücke dazu und sparen Sie im Vergleich zur Anmeldung am Flughafen bei der Online-Buchung schon ab dem ersten Gepäckstück. (siehe Tabelle)

Weitere Informationen zum Gepäck finden Sie hier

Díky

Ondra

Ahoj,
koupili jsme letenky na druhou polovinu dubna a v ceně je příruční zavazadlo (1 Stück bis 6 kg und Laptop (55 cm x 40 cm x 20 cm)). Dokupovali jsme ještě jedno na odbavení a tam byla cena za 20 kg 15e v jedno směru + 7,5e za transakci (celkem tedy 45e za 20 kg zavazadlo v obou směrech).

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)